Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO

ORGANIZAVIMAS NAUJOSIOS AKMENĖS ,,SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOJE 2018 M.

NMPP paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus. Ši informacija reikalinga priimti sprendimus, kaip toliau galėtų būti tobulinamas mokymas ir mokymasis mokinio, mokytojo, klasės, mokyklos, savivaldybės ir nacionaliniu lygmenimis.

Testavimo tikslas – įvertinti kiekvieno mokinio individualius pasiekimus, suteikiant objektyvios informacijos mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, formuoti mokytojų požiūrį į duomenis apie mokinių pasiekimus kaip svarbų šaltinį ugdymo kokybei gerinti.

NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO (STANDARTIZUOTŲ IR DIAGNOSTINIŲTESTŲ) VYKDYMO TVARKARAŠTIS

Nurodyto dalyko/ugdymo srities NMPP testas

GAMTOS MOKSLAI

Balandžio 26 d.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui: Vanda Sobenkienė ir Ieva Zalbaitė

Mūsų rajono trečiokai balandžio 3d. susirinko į Akmenės gimnaziją, dalyvauti diktanto rašymo konkurse ,,Rašau dailiai ir be klaidų‘‘.

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus...

Šių metų kovo 19-23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos, skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti.

Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ jau devintoji. Kovo 19-23 dienomis visa mūsų mokyklos bendruomenė šios akcijos metu įsijungė į veiklą.