Pranešimai

Madų šou 2018

Balandžio 12 dieną ,,Saulėtekio" progimnazijoje įvyko tradicinis, kas du metai rengiamas, ,,Madų šou", kuriame dalyvauja 5-8 klasių mokiniai. Tai renginys, inicijuotas mokyklos technologijų mokytojų ir Mergaičių klubo. „Madų šou“ pareikalauja iš klasių bendruomenių didelio susitelkimo, kūrybiškumo, gebėjimo dirbti komandoje ir idėjų realizavimo. Vertinamos 5-6 klasių  ir 7-8 klasių grupės. Kiekviena klasė paruošė temines kolekcijas, kurias įdomiai pristatė mokyklos bendruomenei.

5-6 klasių grupėje Auksinė saga atiteko 5A kolekcijai ,,Emocijos", Sidabrinė saga 6C  kolekcijai ,,Havajai" ir Medinė saga 5B kolekcijai ,,Mada ir matematika". 6A  kolekcija ,,Gyvenimo linija" ir 6B kolekcija ,,Evoliucija" buvo paskatintos Padėkos raštais.

7-8 klasių grupėje Auksine saga apdovanota 8A kolekcija ,,Juoda Balta", Sidabrinė saga 7B ,,Ekomada", Medine - 8C ,,Zodiako ženklai". 7A ,,Profesijos ", 7C ,,Ateitis" bei 8B ,,Išlaisvink save" paskatintos Padėkos raštais.

5-6 klasių kolekcijas pristatė Mergaičių klubo narės Justė Ragauskaitė ir Silma Lalaitė iš 8C klasės, o 7-8 klasių kolekcijas pristatė Vytautė Stonkutė iš 7A ir Kornelija Burbulytė iš 6A klasės. Prizus - sagas nutekino technologijų mokytojas Večislavas Rimkevičius. Komisijos narėmis buvo direktoriaus pavaduotojos Vanda Sobenkienė ir  Ieva Zalbaitė,  rusų kalbos mokytoja Ružana Brasienė ir gimnazistė Kotryna Gurjanova.

          Mergaičių klubo vadovė Gražina Raudienė

Nuotraukų galerija čia
Ankstesnės naujienos


Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje vyko teisinių žinių konkursas – proto mūšis „Temidė“, kuriame buvo tikrinamos rajono mokinių teisinės žinios.

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko 8-9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas - viktorina "Tyrinėti įdomu".

Pavasario sesijos konkurse dalyvavo daugiau nei 25000 mokinių  iš 900 Lietuvos mokymo įstaigų.

Mūsų mokyklai suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis “Programos “eTwinning” mokykla”