Pranešimai

eTwinning projektas „Show us your school and we‘ll show you ours“

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus ir įgūdžius, o svarbiausia, susirasti draugų užsienio šalyse, pamatyti kaip atrodo kitų šalių mokyklos, kaip yra įgyvendinamos tos pačios idėjos. Projekto metu buvo skatinamas bendradarbiavimas tarp įvairių šalių mokyklų ir mokinių, mokinių sąmoningumo lygio apie kitų šalių kultūrą, tradicijas, papročius kėlimas. Didelis dėmesys yra skiriamas technologijoms. Pastarasis mūsų projektas buvo tiesiogiai susijęs su informacinėmis technologijomis, nes mokiniai ne tik filmavo savo mokyklą, bet ir patys kūrė filmuką apie ją.

Projekte „Show us your school and we‘ll show you ours“ dalyvavo 6c klasės mokiniai. Anglų kalbos ir visų kitų mokomųjų dalykų pamokų metu mokiniai filmavo pamokas, jas pristatė anglų kalba. Po pamokų filmavome savo mokyklą ir jos erdves. 6c klasės mokiniai yra iniciatyvūs ir patys pasisiūlė sukurti filmuką pasinaudojant tam tikromis filmukų maketavimo ir kūrimo programomis. Rezultatas mokinius, kurie dalyvavo projekte, labai nudžiugino.

Tačiau įdomu ne tik kurti, bet ir pamatyti kaip kitos šalys pristato savo mokyklas. Be Lietuvos, projekte dalyvvavo mokyklos iš Lenkijos (viena mokykla specialiųjų poreikių mokykla), Italijos, Ispanijos, Turkijos, Graikijos, Prancūzijos ir Suomijos. Įdomu išgirsti kitų šalių mokinių anglų kalbos akcentą, pamatyti mokymosi erdves, ugdomasias veiklas, pamokas ir popamokinę veiklą.

6c klasė yra labai laimingi prisijungę prie eTwinning bendruomenės. Tai projektas, kuris mokiniams ne tik padėjo labiau pasitikėti savo anglų kalbos žiniomis, bet ir leido pažinti kitų šalių kultūrą ir susirasti draugų

Dalyvavimas šiame projekte skatina mokinius būti kūrybiškais, smalsiais bei žingeidžiais, o taip pat mokiniai mokosi naudotis IT technologijomis.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Šių metų kovo 19-23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos, skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti.

Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ jau devintoji. Kovo 19-23 dienomis visa mūsų mokyklos bendruomenė šios akcijos metu įsijungė į veiklą.

Kovo 2 d. Šiaulių universitete surengta jau XVIII-oji tarptautinė konferencija

Kovo 22d. bibliotekoje vyko  jau tradicine tapusi Skaitytojo diena. Jau šešti metai organizuojama pagerbimo šventė mokiniams, kurie per metus laiko perskaito daugiausiai knygų. Kasmet renkami vis nauji mokiniai. Šventės tikslas- skatinti skaityti, turiningai laiką leisti bibliotekoje, pažinti, atrasti, domėtis.