Pranešimai

eTwinning NKŽ (Nacionalinis Kokybės ženklelis) 2018

2018 04 10 dieną mūsų mokyklai buvo suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis. Mes, mokytojos, stengiamės vykdyti pradėtus projektus kūrybiškai ir kokybiškai. Dalyvaudamos projekte atsižvelgiame į nemažai reikalavimų ir siekiame, kad mūsų įgyvendinami projektai tuos reikalavimus atitiktų.  Projektas, kuris atitiko visus standartus, yra įvertinamas tarptautiniu eTwinning kokybės ženkleliu (angl. banner).  Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams -   paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Siekiant gauti Nacionalinį kokybės ženklelį būtina, kad projektas atitiktų 5 reikalavimus:

1. Projektas privalo turėti bendrus tikslus ir planą.

2. Jis turi būti užbaigtas arba būti paskutiniuose įgyvendinimo etapuose.

3. Paraišką teikiantis mokytojas turi būti reikšmingai prisidėjęs prie projekto įgyvendinimo.

4. Turi būti akivaizdus tam tikras bendradarbiavimo lygis.

5. Projekto rezultatai turi būti matomi.

Jei projektas atitinka šiuos 5 reikalavimus, tuomet jis vertinamas dar pagal šešis kriterijus ir juos turi atitikti.

Labai džiaugiuosi, jog vykdant projektą „Show us your school and we‘ll show you ours“  pavyko įgyvendinti visus šiuos kriterijus ir 6c klasės mokinių veikla buvo įvertinta Nacionaliniu Kokybės ženkleliu. Dėkoju savo mokiniams: Beatričei Andrijaitytei, Mirandai Andrijonaitei, Marcelei Baltutytei, Tomui Čiviliui, Adrianai Dvarionaitei, Viktorijai Ivanovaitei, Kasparui Kazlauskui, Kornelijai Kiminiūtei, Arkadijui Leonavičiui, Donatai Lizdenytei, Matui Mažonui, Gabrielei Navickaitei, Leonardui Navickui, Deividui Paulauskui, Rokui Peleckui, Eimantei Šnelytei ir Justinui Vėlavičiui  už aktyvumą, norą dalyvauti projekte, kūrybiškumą, atsakingą požiūrį į darbą ir puikiai atliktas visas užduotis. Mes esame nuostabi komanda!

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Neringa Vaičiūtė-Gabalienė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 12 dieną ,,Saulėtekio" progimnazijoje įvyko tradicinis, kas du metai rengiamas, ,,Madų šou"...

Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje vyko teisinių žinių konkursas – proto mūšis „Temidė“, kuriame buvo tikrinamos rajono mokinių teisinės žinios.

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje vyko 8-9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas - viktorina "Tyrinėti įdomu".

Pavasario sesijos konkurse dalyvavo daugiau nei 25000 mokinių  iš 900 Lietuvos mokymo įstaigų.