Pranešimai

Edukacinio konkurso „Olympis 2018 – pavasario sesijos“ rezultatais

Pavasario sesijos konkurse dalyvavo daugiau nei 25000 mokinių  iš 900 Lietuvos mokymo įstaigų. Mūsų mokyklos 431 mokinys pasitikrino savo žinias, laimėjo 327 diplomus ir parodė aukštą (76% iš 100%) rezultatų lygį. Džiaugiamės, kad Šiaulių apskrityje pirmoji vieta, o Lietuvos mastu – 16.

Anglų kalbos konkurse dalyvavo 107 mokiniai ir pasiekė 83% lygį. Mokiniai  laimėjo 5 medalius. Pasidžiaukime medalių laimėtojais: Liucija Jarušaitytė 2a, Roberta Vabalaitė 2c (mokytoja Neringa Vaičiūtė - Gabalienė),  Šarūnė Vabalaitė 3c (mokytoja Jolita Bružienė); Deimantas Gabalis 2a (mokytoja Daina Jarušaitienė ); Dovydas Lukoševičius 2c (mokytoja Roma Kleinienė). Anglų kalbos mokytojos Jolita Bružienė (3 mokiniai), Daina Jarušaitienė (30 mokinių), Laima Balčiūnienė (9 mokiniai), Rosvita Joniškienė (9 mokiniai), Roma Kleinienė (23 mokiniai), Edita Ramanauskienė (5 mokiniai) ir Neringa Vaičiūtė - Gabalienė (28 mokiniai) didžiuojasi, kad mokiniai laimėjo 89 diplomus: 38 – I-ojo laipsnio, 36 – II-ojo laipsnio, 15 – III-ojo laipsnio bei 18 padėkų.

Mokiniai visada noriai dalyvauja šiame konkurse, nes jis patrauklus, taikomos šiuolaikinės technologijos, operatyviai sužinomi rezultatai, ugdytiniai turi galimybę pasitikrinti savo žinias bei gebėjimus ir palyginti su visos šalies mokinių pasiekimais. Smagu kiekvienam gauti spalvingą diplomą ar padėką, praktiškas dovanas – šratinuką ir skirtukus.

Tikimės gausaus mokinių aktyvumo kitais mokslo metais  Rudens sesijoje.

 

                                                                 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


Mūsų mokyklai suteiktas eTwinning mokyklos ženklelis “Programos “eTwinning” mokykla”

Testavimo tikslas – įvertinti kiekvieno mokinio individualius pasiekimus, suteikiant objektyvios informacijos mokiniams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) apie jų vaikų mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, formuoti mokytojų požiūrį į duomenis apie mokinių pasiekimus kaip svarbų šaltinį ugdymo kokybei gerinti.

Mūsų rajono trečiokai balandžio 3d. susirinko į Akmenės gimnaziją, dalyvauti diktanto rašymo konkurse ,,Rašau dailiai ir be klaidų‘‘.

Dalyvavimas tarptautiniuose eTwinning projektuose yra puiki galimybė mokiniams išbandyti savo anglų kalbos gebėjimus...

Šių metų kovo 19-23 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos, skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti.