Pranešimai

Konferencija Šiaulių universitete

Kovo 2 d. Šiaulių universitete surengta jau XVIII-oji tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Konferenciją rengia Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu siekdami bendro tikslo – skatinti moksleivių domėjimąsi tiksliaisiais mokslais.

Šiais metais į  konferenciją atvyko virš 100 moksleivių ir juos rengusių mokytojų iš visos Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Konferencijos metu perskaityti net 49 pranešimai, pristatyti stendiniai moksleivių darbai. Moksleivius sveikino Šiaulių universiteto rektorius profesorius dr. Donatas Jurgaitis ir S.Daukanto gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas, pranešimus stebėjo ir aptarė Informatikos katedros profesorė dr. Renata Macaitienė, docentas dr. Gražvydas Felinskas, lektorė dr. Kristina Vaitkuvienė, lektorius Mindaugas Stoncelis bei Ekonomikos katedros docentė Janina Šeputienė. 

Mūsų progimnazijos 7c klasės mokinės, Emilija Tomkevičiūtė ir Karolina Grigaitė, paruošė ir pristatė projektinį darbą ,,Sveika mityba – sveiki dantys“. Mokines konsultavo ir padėjo pasiruošti matematikos mokytoja metodininkė Roma Rudienė ir biologijos mokytoja metodininkė Angėlė Kazlauskienė.

Matematikos mokytoja metodininkė Roma Rudienė
Ankstesnės naujienos


Kovo 22d. bibliotekoje vyko  jau tradicine tapusi Skaitytojo diena. Jau šešti metai organizuojama pagerbimo šventė mokiniams, kurie per metus laiko perskaito daugiausiai knygų. Kasmet renkami vis nauji mokiniai. Šventės tikslas- skatinti skaityti, turiningai laiką leisti bibliotekoje, pažinti, atrasti, domėtis.

Trečią kartą mūsų mokykloje svečiavosi  vienintelis Lietuvoje specializuotas (nariuotakojų) zoologijos sodas insektariumas. Parodą aplankė apie 260 mokinių.

Jau antri metai, kai mūsų mokykla dalyvauja socialiniame projekte taikai ir vienybei Žemėje  „Apkabinkime Žemę“.

2018 m. kovo 12 dieną mūsų mokykloje vyko renginys „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Renginyje dalyvavo 7-8 klasių mokinių komandos, Akmenės ir Papilės Jaunųjų policijos rėmėjų komanda.

Ši veiksmo savaitė BE PATYČIŲ jau devintoji.