Pranešimai

Skaitymo savaitė 2017

                                             Skaitantis žmogus – įdomus pašnekovas, geras patarėjas, protingas draugas.   Siekdami šio tikslo pradinių klasių mokytojai organizuoja SKAITYMO SAVAITĖS veiklas. 

PIRMADIENISSėdėk tiesiai ir taisyklingai ! Negera kūno laikysena tampa skausmo, silpnos sveikatos priežastimi. 

ANTRADIENIS. Lietuvių autorių knygų paroda klasėse

TREČIADIENIS. Saugome knygas. Skirtukų gamyba.

KETVIRTADIENIS. Inscenizuojame pasaką.

PENKTADIENIS. Skaitymo savaitės konferencija.

Daugiau nuotraukų čia >>>
Ankstesnės naujienos


   Kaip teigia M. Lipson (1993), tinkamas dalykų tarpusavio ryšių suradimas ir integravimas padeda mokiniams pritaikyti savo gebėjimus ir įprasmina mokymąsi, padeda greičiau įsiminti reikiamą informaciją, pagilina, išplečia ir susieja žinias bei gebėjimus, žadina mokinių mokymosi motyvaciją, ugdo mokinių gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, leidžia kokybiškiau paskirstyti mokymosi laiką, skatina mokytojus dirbti komandomis.

Mokytojus labai džiugina aktyvus tėvelių įsijungimas į mokyklos veiklą.

Šimtmečio programavimo valanda Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos mokykloje įvyko!

 Šiandienos gyvenimas mokytojams meta daugybę iššūkių. Inovatyvių technologijų gausa, naujos mokinių kartos verčia ir mokytojus nestovėti vietoje, nuolat mokytis, ieškoti naujovių mokymo procesui įvairinti, tobulėti.

Akmenės rajono savivaldybėje organizuotas jaunimo idėjų konkurso „Keliauju po Akmenės kraštą“ tikslas - skatinti jaunimą geriau pažinti savo gimtąjį kraštą ir jį populiarinti, pristatant išskirtines turizmo maršrutų idėjas, unikalias edukacines programas,  o taip pat siekiant skatinti jaunimo iniciatyvas ir kūrybiškumą.