Pranešimai

Konkursas „Eruditas 2017“ – „Renkuosi sveikatą“

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje lapkričio 24 dieną vyko jau tapęs tradiciniu eruditų konkursas „Renkuosi sveikatą“. Juo siekiama mokiniams gilinti žinias, formuoti teisingą požiūrį į veiksnius, teigiamai veikiančius ir žalojančius sveikatą, ugdyti gebėjimus pasirinkti naudingus sveikatai pomėgius.

Eruditų konkursas vyko komandomis, kurias sudarė skirtingų amžiaus grupių mokiniai (4-8 klasių). Klausimai mokiniams buvo pateikiami iš įvairių dėstomųjų dalykų, susijusių su sveikatinimu.  Konkurse svečio teisėmis dalyvavo savivaldybės gydytoja Dalia Sketrė, kuri mokiniams pateikė klausimą ir teisingai atsakiusiai komandai įteikė prizus.

Šį renginį  jau aštuonerius metus organizuoja mūsų mokyklos Vaiko gerovės komisija, klausimus pateikia dalykų mokytojai. Renginio nugalėtojams (komandai) prizai skirti iš Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Nuotraukoje konkurso dalyviai, svečiai ir organizatoriai.

 

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė

 

 




Ankstesnės naujienos


Skaitantis žmogus – įdomus pašnekovas, geras patarėjas, protingas draugas. 

   Kaip teigia M. Lipson (1993), tinkamas dalykų tarpusavio ryšių suradimas ir integravimas padeda mokiniams pritaikyti savo gebėjimus ir įprasmina mokymąsi, padeda greičiau įsiminti reikiamą informaciją, pagilina, išplečia ir susieja žinias bei gebėjimus, žadina mokinių mokymosi motyvaciją, ugdo mokinių gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, leidžia kokybiškiau paskirstyti mokymosi laiką, skatina mokytojus dirbti komandomis.

Mokytojus labai džiugina aktyvus tėvelių įsijungimas į mokyklos veiklą.

Šimtmečio programavimo valanda Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos mokykloje įvyko!

 Šiandienos gyvenimas mokytojams meta daugybę iššūkių. Inovatyvių technologijų gausa, naujos mokinių kartos verčia ir mokytojus nestovėti vietoje, nuolat mokytis, ieškoti naujovių mokymo procesui įvairinti, tobulėti.