2c klasės bendruomenės adventinis susibūrimas

Šimtmečio programavimo valanda Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio" progimnazijos mokykloje įvyko!

Šiandienos gyvenimas mokytojams meta daugybę iššūkių. Inovatyvių technologijų gausa, naujos mokinių kartos verčia ir mokytojus nestovėti vietoje, nuolat mokytis, ieškoti naujovių mokymo procesui įvairinti, tobulėti.

Akmenės rajono savivaldybėje organizuotas jaunimo idėjų konkurso „Keliauju po Akmenės kraštą“ tikslas - skatinti jaunimą geriau pažinti savo gimtąjį kraštą ir jį populiarinti, pristatant išskirtines turizmo maršrutų idėjas, unikalias edukacines programas,  o taip pat siekiant skatinti jaunimo iniciatyvas ir kūrybiškumą.

„Saulėtekio“ progimnazijos  7c klasės mokiniai:  Karolina Grigaitė, Bernardas Naumovas, Emilija Tomkevičiūtė lapkričio  15 dieną dalyvavo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos prevencinėje savaitėje  „Mes prieš žalingus įpročius“.

Ugdymo karjerai tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas,  palaikyti mokinius,  jiems kuriant, pažįstant  ir realizuojant save.