Pranešimai

Zoninės 1-4 klasių mokinių kvadrato varžybos

                Lapkričio 17d. „Saulėtekio“ progimnazijos kvadrato būrelio komanda išvyko į Kairių pagrindinę mokyklą rungtyniauti zoninėse kvadrato varžybose. „Saulėtekio“ progimnazijos komandoje žaidė Darija Meškaitė-4a, Modesta Roraitė-4b, Glorija Bagdonavičiūtė-4a, Kornelija Tarbiejevaitė-4b, Viltė Šimaitė-4d., Ema Lakačiauskaitė- 4a., Nojus  Orlovas-4d., Adrijus Ažukas-4d., Eivas Janušauskas- 4b., Eimantas Pikis- 4a., Pijus Dagelis- 3b., Merūnas Buta- 4c.

                Zoninėse varžybose rungtyniavo trys komandos: Mažeikių Pavasario progimnazijos, Kairių pagrindinės mokyklos ir „Saulėtekio“ progimnazijos. Nors ir labai stengėmės, šauniai žaidėme, bet sėkmė lydėjo mūsų varžovus. Likome treti. Puikiai žaidė Nojus Orlovas ir Adrijus Ažukas.

                 Ačiū šauniajai komandai. Sėkmės sportininkams treniruotėse ir linkime naujų pergalių.

                               Būrelio trenerės Daiva Bražionienė ir Loreta Dužinskienė
Ankstesnės naujienos


Tai - integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka visiems 6-14 metų vaikams, kurie mūsų mokykloje  spręs mūsų modernios šalies istorijos ir programavimo rebusus, sukurtus Lietuvos menininkų ir technologų.

Sėkmė šypsojosi „Saulėtekio“ progimnazijos komandai. Be didelio vargo laimėjo prieš savo priešininkus ir užėmė I-ąją vietą. Visi sportininkai pasipuošė medaliais.

   Mokyklos „Savanorių klubo“ nariai vis ieško naujų savanorystės veiklos sričių, todėl nutarė, kad reikia bendradarbiauti su Ramučių gimnazijos „Maltiečiais“ .

  2017 m. spalio pabaigoje prasidėjo  LYDERIŲ TURAS 2017. Tai „Kalbų Kengūros 2017“ projekto tęsinys. Teisę dalyvauti LYDERIŲ TURE pelnė tie moksleiviai, kurie laimėjo Auksinės Kengūros diplomus, dalyvaudami tarptautiniame kalbų projekte „Kalbų Kengūra 2017“  šių metų  vasario mėnesį. Šiais metais tokių diplomantų turime visą būrį - 13 moksleivių. 

2017 m.  lapkričio 7 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos metodinės tarybos pirmininkė, anglų kalbos mokytoja  metodininkė  Laima Balčiūnienė ir Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Virginija Račkauskienė dalykiniame susitikime aptarė glaudesnio mokyklų metodinių tarybų bendradarbiavimo galimybes.