Pranešimai

Sveika mityba – sveiki dantys

Sveika mityba – sveiki dantys

           „Saulėtekio“ progimnazijos  7c klasės mokiniai:  Karolina Grigaitė, Bernardas Naumovas, Emilija Tomkevičiūtė lapkričio  15 dieną dalyvavo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos prevencinėje savaitėje  „Mes prieš žalingus įpročius“.  Mokiniai pristatė savo tiriamąjį darbą  „Sveika mityba – sveiki dantys“ .

           Profilaktinių patikrinimų duomenimis dantų problema yra dažniausias mūsų mokyklos mokinių sveikatos sutrikimas  . Šio projektinio darbo uždavinys buvo suteikti daugiau informacijos apie sveiką mitybą, dantų gedimo priežastis ir profilaktiką.

          Mūsų mokiniai buvo jauniausi pranešėjai . Mes, mokytojos, džiaugiamės, kad mokiniai  neišsigando vyresnių klausytojų ir  gražiai pristatė savo darbą.

Darbo vadovės: mokytojos R. Rudienė,  A. Kazlauskienė 

 

 
Ankstesnės naujienos


  Ugdymo karjerai tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas,  palaikyti mokinius,  jiems kuriant, pažįstant  ir realizuojant save.

  Lapkričio 17d. „Saulėtekio“ progimnazijos kvadrato būrelio komanda išvyko į Kairių pagrindinę mokyklą rungtyniauti zoninėse kvadrato varžybose.

Tai - integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka visiems 6-14 metų vaikams, kurie mūsų mokykloje  spręs mūsų modernios šalies istorijos ir programavimo rebusus, sukurtus Lietuvos menininkų ir technologų.

Sėkmė šypsojosi „Saulėtekio“ progimnazijos komandai. Be didelio vargo laimėjo prieš savo priešininkus ir užėmė I-ąją vietą. Visi sportininkai pasipuošė medaliais.

   Mokyklos „Savanorių klubo“ nariai vis ieško naujų savanorystės veiklos sričių, todėl nutarė, kad reikia bendradarbiauti su Ramučių gimnazijos „Maltiečiais“ .