Pranešimai

Šimtmečio programavimo valanda vaikams

              

 
Ankstesnės naujienos


Sėkmė šypsojosi „Saulėtekio“ progimnazijos komandai. Be didelio vargo laimėjo prieš savo priešininkus ir užėmė I-ąją vietą. Visi sportininkai pasipuošė medaliais.

   Mokyklos „Savanorių klubo“ nariai vis ieško naujų savanorystės veiklos sričių, todėl nutarė, kad reikia bendradarbiauti su Ramučių gimnazijos „Maltiečiais“ .

  2017 m. spalio pabaigoje prasidėjo  LYDERIŲ TURAS 2017. Tai „Kalbų Kengūros 2017“ projekto tęsinys. Teisę dalyvauti LYDERIŲ TURE pelnė tie moksleiviai, kurie laimėjo Auksinės Kengūros diplomus, dalyvaudami tarptautiniame kalbų projekte „Kalbų Kengūra 2017“  šių metų  vasario mėnesį. Šiais metais tokių diplomantų turime visą būrį - 13 moksleivių. 

2017 m.  lapkričio 7 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos metodinės tarybos pirmininkė, anglų kalbos mokytoja  metodininkė  Laima Balčiūnienė ir Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Virginija Račkauskienė dalykiniame susitikime aptarė glaudesnio mokyklų metodinių tarybų bendradarbiavimo galimybes.  

NAUJOSIOS AKMENĖS „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJA DALYVAUJA OLWEUS PROGRAMOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SISTEMOS (OPKUS) ĮGYVENDINIME