Pranešimai

Žemės diena

 

Pasaulinės Žemės dienos proga visame pasaulyje vyksta įvairūs renginiai.

Žemės dieną paminėjo ir mūsų mokyklos pradinukai. Kovo 18-osios popietę visų klasių mokiniai ir jų mokytojos išėjo į mokyklos kiemą. Visi susikibę už rankų garsiai pasisveikino su Žeme, su Saule, su Medžiu, su Paukščiu. Pirmokai ir antrokai visiems priminė mūsų Žemės prašymą .Jie sakė, kad negalima laužyti medžių, deginti žolės, kad reikia globoti gyvūnus, paukščius ir augalus, o trečiokai ir ketvirtokai sakė, kad negalima teršti gamtos, reikia rūšiuoti atliekas, nes Žemė- mūsų namai.

Akcijos pabaigoje  padėkojome Žemei už medį, už paukštį, už gėlę, už upes, ežerus ir visi  su didžiausiomis emocijomis į dangų paleidome balionus, o mokyklos pievelėje prismaigstėme margaspalvių drugelių.

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 9 dieną šeštokai ir penktokai rinkosi aktų salėje  į atvirą integruotą matematikos ir gamtos ir žmogaus pamoką ,,Velykų belaukiant".

Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 4 dieną vyko XVI tarptautinė konferencija  „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ir Šiaulių Universitetas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas pakvietė mūsų mokyklos 7a klasės mokinį Paulių Janušauską su KALBŲ KENGŪROS 2015 Lyderių turo nugalėtojų grupe  2016 m. birželio 2-5 d.  apsilankyti Vokietijos sostinėje Berlyne.

Jau septintus metus mūsų mokykla,Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, aktyviai įsijungia į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ vyksmą. Mokykloje penkias dienas vyko projekto renginiai, skatinantys nepamiršti draugiško ir pagarbaus bendravimo, tolerancijos.

Š. m. vasario 29 – kovo  4 dienomis ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos  pradinėje mokyklėlėje vyko ,,Sporto savaitė‘‘. Kiekvieną šios savaitės dieną lydėjo veikla susijusi su sportu.  Tikslas – atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą žmogaus sveikatai, paskatinti sportuoti ir domėtis įvairiomis sporto šakomis, parodyti, kad sportas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.