Pranešimai

Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinė Žemės diena

   Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Tai astronominis pavasaris – lygiadienis, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Šiais metais, norėdami parodyti  ne vienadienį dėmesį Žemei, organizavome mokykloje akciją „Nesumindyk vabzdžio!“ Integruoto biologijos, technologijų ir dailės mokytojų projekto tikslas – propaguojant pasaulinę Žemės dieną plėtoti ekologinį švietimą, mokinių kūrybinę saviraišką. Jau sausio mėnesį buvo paskelbta akcijos tema ir prasidėjo ruošimasis. Ilgalaikis projektas skatino mąstyti, kaip išradingiau ir kūrybiškiau  sukurti mažąjį Žemės gyventoją, už kurio išlikimą mūsų planetoje yra atsakingas žmogus. Technologijų, dailės mokytojos ragino kurti įvairius vabzdžius iš antrinių žaliavų. Gamtos ir pradinių klasių mokytojos pasirinko drugelių gamybą iš plastikinių butelių. Projekte dalyvavo visi progimnazijos mokiniai. Nustebino ir nudžiugino darbelių gausa, išradingumas – beveik nerasi panašių drugelių. Labai norisi pasidžiaugti spalvingais, gražiais darbeliais, kuriuos pagamino pradinių klasių mokiniai, taip pat prisijungę prie šios akcijos. Už tai, kad ši diena mokykloje buvo įsimintina, ačiū visiems akcijos dalyviams: mokiniams, tėveliams, mokytojoms. Nesumindėme vabzdžio mokykloje – saugokime gyvybę ir Žemėje.

Ekologinis klubas
Mokytoja A. Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


AČIŪ Žemei už medį, už paukštį, už gėlę, už upes, ežerus.

Kovo 9 dieną šeštokai ir penktokai rinkosi aktų salėje  į atvirą integruotą matematikos ir gamtos ir žmogaus pamoką ,,Velykų belaukiant".

Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 4 dieną vyko XVI tarptautinė konferencija  „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ir Šiaulių Universitetas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas pakvietė mūsų mokyklos 7a klasės mokinį Paulių Janušauską su KALBŲ KENGŪROS 2015 Lyderių turo nugalėtojų grupe  2016 m. birželio 2-5 d.  apsilankyti Vokietijos sostinėje Berlyne.

Jau septintus metus mūsų mokykla,Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, aktyviai įsijungia į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ vyksmą. Mokykloje penkias dienas vyko projekto renginiai, skatinantys nepamiršti draugiško ir pagarbaus bendravimo, tolerancijos.