Pranešimai

Tarptautinė konferencija

Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 4 dieną vyko XVI tarptautinė konferencija  „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ir Šiaulių Universitetas. Konferencijoje dalyvavo 180 mokinių ir mokytojų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos.

 Plenarinis posėdis vyko Universiteto bibliotekoje. Buvo perskaityti aštuoni ir pristatyti šeši stendiniai pranešimai.

 Po plenarinio posėdžio darbas vyko keturiose sekcijose, kuriose buvo pristatyti 46 vienas už kitą įdomesni ir svaresni mokinių pranešimai. Projektinius darbus aptarė bei vertino programų sistemų katedros ir ŠU matematikos katedros docentai ir profesoriai.

,,Saulėtekio“ progimnazijos 7a klasės mokiniai Ugnė Naglytė, Gabija Vėlavičiūtė ir Jomantas Valiulis šioje konferencijoje pristatė projektinį darbą ,,Rūkysi- save nužudysi“. Ruošiant šį darbą buvo pateikta anketinė apklausa 7 klasių mokiniams. Apklausos tikslas - atlikti tyrimą ir suteikti moksleiviams žinių, formuojant teisingas nuostatas rūkymo atžvilgiu. Viską išanalizavę ir apibendrinę, Ugnė, Gabija ir Jomantas pateikė gautų rezultatų statistiką: kiek moksleivių yra bandžiusių rūkyti, kiek mokinių šeimose yra rūkančių asmenų ir kt.

  Darbo diena buvo nelengva, tačiau ji prabėgo greitai ir turiningai. Po konferencijos apibendrinimo dalyviams įteikti padėkos raštai.

 

Roma Rudienė,  matematikos mokytoja metodininkė.

 

 

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas pakvietė mūsų mokyklos 7a klasės mokinį Paulių Janušauską su KALBŲ KENGŪROS 2015 Lyderių turo nugalėtojų grupe  2016 m. birželio 2-5 d.  apsilankyti Vokietijos sostinėje Berlyne.

Jau septintus metus mūsų mokykla,Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, aktyviai įsijungia į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ vyksmą. Mokykloje penkias dienas vyko projekto renginiai, skatinantys nepamiršti draugiško ir pagarbaus bendravimo, tolerancijos.

Š. m. vasario 29 – kovo  4 dienomis ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos  pradinėje mokyklėlėje vyko ,,Sporto savaitė‘‘. Kiekvieną šios savaitės dieną lydėjo veikla susijusi su sportu.  Tikslas – atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą žmogaus sveikatai, paskatinti sportuoti ir domėtis įvairiomis sporto šakomis, parodyti, kad sportas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai, kaip ir visoje Lietuvoje, kovo 14-18 dienomis dalyvavo,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią inicijavo ,,Vaikų linija“. Pagrindinis jos tikslas – smurto ir patyčių prevencija.

Vos prieš keletą dienų Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko smagus renginys. Mokykloje apsilankė keleto profesijų atstovai, pristatė jas ir atsakė į kilusius klausimus.