Pranešimai

Sporto savaitė pradinių klasių mokiniams

Š. m. vasario 29 – kovo  4 dienomis ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijoje  vyko ,,Sporto savaitė‘‘. Kiekvieną šios savaitės dieną lydėjo veikla susijusi su sportu. Tikslas – atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą žmogaus sveikatai, paskatinti sportuoti ir domėtis įvairiomis sporto šakomis, parodyti, kad sportas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Pirmadienį, 1 – 2 klasių mokiniai piešė piešinius tema ,, Mėgstamiausia sporto šaka‘‘.  Vaikai labai stengėsi, jų piešinėliai ne tik kūrybingai, kruopščiai atlikti, bet  ir įvairūs, parodantys, kad mokiniai domisi ne tik įprastomis sporto šakomis. 3 – 4 klasių mokiniai kūrė plakatus ta pačia tema. Spalvinguose, nuotraukomis iliustruotuose plakatuose atsispindėjo mėgiamiausios lietuvių sporto šakos ir sportininkai. Piešiniai ir plakatai iškabinti mokyklėlės koridoriuje.

Antradienį   vyko  pirmų klasių ,,Estafečių varžybos‘‘. Nors neseniai  tapę mokiniais, pirmokai šauniai atliko sudėtingas užduotis, atkakliai lenktyniavo tarpusavyje. 1  vieta atiteko 1c klasei, 2  vietą laimėjo 1a, o 1b ir 1 d liko 3 vietoje.  Šaunūs sportiški  pirmokai!

Trečiadienį vyko antrų klasių ,,Estafečių varžybos‘‘. Energingi  ir atkaklūs antrokai netruko įveikti ir sudėtingiausias rungtis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad  1 vietą laimėjo 2a klasė, 2 vietą  – 2b, 3 vietoje – 2c ir 2d.  Tądien, po pamokų prasidėjo 3 – 4 klasių ,,Šaškių turnyras‘‘. Kiekviena klasė į turnyrą atsiuntė po 2 žaidėjus. Iš viso dalyvavo 12 mokinių. Kiekvienas dalyvis turėjo sužaisti su  11 kitų dalyvių po vieną kartą.

Ketvirtadienį, po pamokų, vyko  ,,Šaškių turnyro‘‘ antra dalis.

Penktadienį  buvo paskelbti piešinių konkurso ir ,,Šaškių turnyro‘‘ nugalėtojai. Gražiausiai piešė Erika Iljaš iš 1a, Tomas Vasilevskis iš 1b, Šarūnė Vabalaitė iš 1c, Faustina Blazgytė iš 1d, Ema Lakačiauskaitė iš 2a, Rugilė Pralgauskaitė iš 2b, Ugnė Intaitė iš 2c ir Viktorija Valinčiūtė iš 2d klasės. ,,Šaškių turnyre‘‘ 1 vieta atiteko 3b klasės mokiniui Kajui Farbijavui, 2 vieta dalijosi du laimėtojai –  Arnas Liniauskas iš 4a ir  Darijus Pocius iš 4b klasės. 3 vietą laimėjo 3a mokinys Dovydas Sutkus. Mokiniams įteikti diplomai ir saldžios dovanėlės.

              Sportuokite ir aukite sveiki!

,,Sporto savaitę‘‘ organizavo mokytojos V. Pliuskienė, S. Gadžij, R. Dimitrevičienė.

 
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai, kaip ir visoje Lietuvoje, kovo 14-18 dienomis dalyvavo,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią inicijavo ,,Vaikų linija“. Pagrindinis jos tikslas – smurto ir patyčių prevencija.

Vos prieš keletą dienų Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko smagus renginys. Mokykloje apsilankė keleto profesijų atstovai, pristatė jas ir atsakė į kilusius klausimus.

Neseniai pirmokams prabėgo 100 mokslo dienų mokykloje.

Kovo 10-ą dieną mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse "Lietuvos istorijos žinovas".