Pranešimai

Profesijų atstovai lankosi mokykloje

     Vos prieš keletą dienų Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko smagus renginys. Mokykloje apsilankė keleto profesijų atstovai, pristatė jas ir atsakė į kilusius klausimus.

     Pirmos buvo Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus mokinės, jos pristatė profesijas, kurias galima įgyti šioje mokykloje. Merginos dainavo dainą apie patiekalus ir rašikliais apdovanojo žiūrovus, įsiminusius daugiausia profesijų pavadinimų.

     Iškart po merginų pasirodymo ant scenos užlipo Telšių komisariato kinologas Tomas Taurinskis. Jis papasakojo apie savo profesiją, dresavimo ypatumus. Sužinojome, kad, susidūrus su policijos šunimi, negalima mosuoti rankomis, nes šuo tikrai įkąs, nepatartina ir bėgti, nes vis tiek pavys. Po to atsivedė ir tarnybinį šunį Akilą (6-ių metų), policijoje tarnaujantį penkerius metus, pademonstravo, kaip šuo ieško narkotinių medžiagų. Buvo įdomu stebėti, kai Akila, apuostęs tris kuprines, rado tą, kurioje buvo paslėptas narkotikais kvepiantis maišelis.

     Po kinologo ir jo šuns pasirodymo į sceną išėjo jaunoji policininkė Brigita Štamaraitė. Ji papasakojo, kaip tapti šios profesijos atstovu, pabrėžė nuolatinių treniruočių ir sveikos gyvensenos svarbą.

     Renginys buvo tikrai įdomus, paskatinęs susimąstyti apie profesijos pasirinkimą ateityje.
Ankstesnės naujienos


Neseniai pirmokams prabėgo 100 mokslo dienų mokykloje.

Kovo 10-ą dieną mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse "Lietuvos istorijos žinovas".

Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ planas 1-4 ir  5-8 klasėms.

Tautvydo Ribinsko ir mokytojos Zitos Kurpiuvienės pergalė Lietuvos meninio skaitymo konkurso regioniniame etape!