Pranešimai

Moksleivio prizas – kelionė į Vokietiją

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas pakvietė mūsų mokyklos 7a klasės mokinį Paulių Janušauską su KALBŲ KENGŪROS 2015 Lyderių turo nugalėtojų grupe  2016 m. birželio 2-5 d.  apsilankyti Vokietijos sostinėje Berlyne.

Tai prizas  Pauliui už pergalę tarptautinio kalbų konkurso KALBŲ KENGŪRA Lyderių ture 2015 m. lapkričio mėn.  Per šv. Velykų atostogas mokyklą pasiekė ir kiti Lyderių turo 2015 dalyvių apdovanojimai. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas apdovanojo Paulių Lyderių turo nugalėtojo diplomu, o 7b klasės mokinę Mariją Pažarauskaitę ir 7d klasės mokinį Luką Beniulį – padėkomis už dalyvavimą.  Padėkomis apdovanotos ir minėtų moksleivių anglų kalbos mokytojos Laima Balčiūnienė bei  Roma Kleinienė, padėjusios  jiems pasirengti 2015 metų Lyderių turui.

Tikimės, kad artimiausiu metu nemažą būrį  KALBŲ KENGŪROS 2016 dalyvių  vėl nudžiugins puikūs rezultatai. Kas žino, gal tarp jų ir vėl bus  Auksinės Kengūros diplomantų, kurie  pelnys teisę rudenį varžytis Lyderių ture bei iškovos  įspūdingų prizų? Paulius įrodė, kad tai įmanoma. Linkime Pauliui sėkmingos kelionės į Vokietiją ir malonių įspūdžių! 
Ankstesnės naujienos


Jau septintus metus mūsų mokykla,Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, aktyviai įsijungia į „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ vyksmą. Mokykloje penkias dienas vyko projekto renginiai, skatinantys nepamiršti draugiško ir pagarbaus bendravimo, tolerancijos.

Š. m. vasario 29 – kovo  4 dienomis ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos  pradinėje mokyklėlėje vyko ,,Sporto savaitė‘‘. Kiekvieną šios savaitės dieną lydėjo veikla susijusi su sportu.  Tikslas – atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą žmogaus sveikatai, paskatinti sportuoti ir domėtis įvairiomis sporto šakomis, parodyti, kad sportas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai, kaip ir visoje Lietuvoje, kovo 14-18 dienomis dalyvavo,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią inicijavo ,,Vaikų linija“. Pagrindinis jos tikslas – smurto ir patyčių prevencija.

Vos prieš keletą dienų Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko smagus renginys. Mokykloje apsilankė keleto profesijų atstovai, pristatė jas ir atsakė į kilusius klausimus.

Neseniai pirmokams prabėgo 100 mokslo dienų mokykloje.