Pranešimai

Tradicinė pradinių klasių mokinių sportinė olimpiada
Ankstesnės naujienos


7-8 klasių moksleivių rašinių konkursą „Kurį kelią renkiesi Tu?“ nugalėjo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos  7c  klasės moksleivė Kotryna Gurjanova!

Kovo 6 d. Akmenės rajono savivaldybė paskelbė vaikų socializacijos programų rėmimo konkursą. Mokyklos socialinės pedagogės V.Šnarienės ir mokytojos D.Jarušaitienės iniciatyva buvo parašyta programa vasaros stovyklai. Ši programa konkursą laimėjo. Ją parėmė Akmenės rajono savivaldybė ir rėmėjas uždaroji akcinė bendrovė ,, Cemtekas“.

Kviečia Akmenės rajono Kultūros centras.

Į mokyklą kviečiami būsimi pirmokai!

 Gegužės 8 dieną, penktadienį, Pradinės mokyklėlės mokinukai sugužėjo į ,,Saulėtekio‘‘ mokyklos aktų salę. Čia vyko ,,Šauniausio berniuko‘‘ konkursas.