Pranešimai

Atostogos vasaros stovykloje ,,Saulutė“

 

Kovo 6 d. Akmenės rajono savivaldybė paskelbė vaikų socializacijos programų rėmimo konkursą. Mokyklos socialinės pedagogės V.Šnarienės ir mokytojos D.Jarušaitienės iniciatyva buvo parašyta programa vasaros stovyklai. Ši programa konkursą laimėjo. Ją parėmė Akmenės rajono savivaldybė ir rėmėjas uždaroji akcinė bendrovė ,, Cemtekas“.

Mokytojų tikslas - pasiūlyti  vaikams turiningai praleisti laisvalaikį su savo bendraamžiais  teigiamoje ir įdomioje aplinkoje; sustiprinti vaiko pasitikėjimą savimi bei išugdyti gerus bendravimo įgūdžius per žaidimą ir bendradarbiavimą; užtikrinti tokią laiko praleidimo kokybę, kad formuotųsi kuo įvairiapusiškesnė asmenybė, sugebanti integruotis į visuomenę.

Tad Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio progimnazijoje birželio 1-12 dienomis dvylika 1-4 klasių moksleivių iš šeimų, kurios gauna socialines išmokas, savo vasarą pradės stovykloje ,,Saulutė“. Stovyklai vadovaus socialinė pedagogė Vilija Šnarienė ir mokytoja Daina Jarušaitienė.

Su pedagogėmis vaikai turiningai leis laisvalaikį, ugdys bendravimo įgūdžius, vyks į Akmenės krašto muziejų, Kamanų rezervatą, sportuos, žais, dainuos, vaidins, karpys, riš juosteles, rengs darbelių parodas, bendraus su l/d ,,Atžalynas“ filialo vaikų dienos centru, l/d ,,Žvaigždutė“ ,,Voveriukų“ grupe, susitiks su Akmenės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencinio poskyrio specialistais, ugdys darbinius įgūdžius bei sveikos mitybos įpročius.

Vaikų vasaros poilsis - neatsiejama vaiko socializacijos proceso dalis. Socializacija - tai vaikystėje prasidedantis procesas: išmokdamas visuomenės normų, dėsnių ir gyvenimo būdo, asmuo tampa visuomenės nariu. Dalyvavimas vasaros programoje turės didelę prevencinę reikšmę -  siūlant vaikams praleisti laisvalaikį, užsiimant teigiama veikla, kur rodomas geras pavyzdys, padidės tikimybė, jog ir ateityje jie rinksis sveiką gyvenimo būdą,  vengs rizikingų poelgių bei žalingų įpročių, užkirsime kelią nusikalstamumui bei bus išspręsta gatvės vaikų problema (ką vaikai gaus iš juos supančio pasaulio, tą jie jam, ir mums visiems, grąžins).

Mokytoja Daina Jarušaitienė ir socialinė pedagogė Vilija Šnarienė
Ankstesnės naujienos


Kviečia Akmenės rajono Kultūros centras.

Į mokyklą kviečiami būsimi pirmokai!

 Gegužės 8 dieną, penktadienį, Pradinės mokyklėlės mokinukai sugužėjo į ,,Saulėtekio‘‘ mokyklos aktų salę. Čia vyko ,,Šauniausio berniuko‘‘ konkursas. 

Balandžio 13 – 16 dienomis mūsų mokyklėlėje vyko Sporto savaitė.

„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ organizatorė „Vaikų linija“.