Pranešimai

Konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

 

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

Kovo 6 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Šioje konferencijoje dalyvavo 260 mokinių ir mokytojų. Išgirdome pranešimus moksleivių ne tik iš visos Lietuvos: Kauno, Jurbarko, Panevėžio, Radviliškio, Klaipėdos, Akmenės, Kretingos, Vilkaviškio, Kuršėnų, Biržų, Joniškio, Raseinių, Kėdainių, Šiaulių, Vilniaus, bet ir iš Latvijos.

Mūsų progimnazijos 6d klasės mokiniai Emilija Gudaitė, Kamilė Ivanovaitė, Regina Eidimtaitė, Gvidas Vėlavičius, padedami matematikos mokytojos R. Rudienės, paruošė ir pristatė pranešimą ,,Mūsų verslo idėja“,

Plenariniame posėdyje buvo perskaityti devyni pranešimai. Penkis iš jų skaitė moksleiviai iš Latvijos. Pranešimai buvo skairomi ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba. Kiekvienas pranešimas sudomino klausytojus.

Po plenarinio posėdžio darbas vyko penkiose sekcijose, kuriose buvo pristatyti įvairiausi mokinių matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų pranešimai. Buvo perskaityti penkiasdešimt aštuoni pranešimai. Mokinių darbus aptarė ir vertino ŠU matematikos ir informatikos e. studijų instituto docentai, profesoriai.

Konferencijos dalyviai, kartu ir mūsų progimnazijos mokiniai, vyko į informacinę- pažintinę kelionę  „robotų trasomis“, mediateką ir centų kambarį, kuris pretenduoja į Gineso rekordų knygą.

Diena prabėgo greitai ir turiningai. Kiekvienas dalyvis sužinojo ką nors naujo ir reikalingo.

 

                                              Matematikos mokytoja metodikė Roma Rudienė
Ankstesnės naujienos


2015 m. kovo 13 d. vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys“.

 

Zoninėse"Drąsūs, stiprūs, vikrūs" estafečių varžybose 3-4 klasių mokiniai iškovojo 2-ąją vietą!

 

Kovo 6 d. mūsų mokykloje buvo parodyta atvira istorijos – technologijų integruota pamoka “Aš myliu Lietuvą” 8 a ir d klasėse, kurią vedė istorijos mokytoja G.Sudarienė ir technologijų mokytoja D.Jarušaitienė. Šia pamoka buvo siekiama suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, į šį minėjimą įtraukiant ne tik mokinius, bet ir mokytojus.

      Vasario 25 dieną 5-8 klasių mokiniams, 2014/2015 mokslo metų I pusmetį baigusiems aukštesniuoju pasiekimų lygiu, taip pat konkursų, olimpiadų laimėtojams mokyklos direktorius dovanojo pažintinę ekskursiją į Kauną.

Baigėsi nuotraukų ,, Alsuot gyvenimu - JĖGA"  konkursas. Kompetentinga komisija išrinko nugalėtojus.