Pranešimai

Susitikimas su Akmenės rajono policininkais

     

 Rugsėjo 26 dieną mūsų rajono moksleiviai buvo pakviesti į Akmenės rajono policijos komisariato organizuojamą renginį „Angelų sargų arba Policijos dienai“ paminėti.  „Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai su didžiuliu noru iškeliavo į šalia miesto stadiono esančią aikštelę. Visų akį pirmiausia patraukė daug policijos automobilių vienoje vietoje. Visus pasitiko kuo puikiausiai nusiteikęs  policijos bičiulis Amsis. Moksleivių buvo pilna aikštė, tačiau visi labai puikiai pasiskirstė: vieni domėjosi pirštų anspaudais, kiti ginklais, visi galėjo pasėdėti konvojaus automobilyje, kuriame vežami nusikaltę asmenys. Jaunesniems moksleiviams reikėjo pamiklinti galveles ir atlikti policijos bičiulio Amsiaus užduotis. Čia buvo labai reikalinga ir naudinga  vyresniųjų draugų pagalba, mat Amsiaus užduotys nebuvo labai lengvos.  Aktyviausieji mokiniai buvo apdovanoti policininkų dovanėlėmis - ženkliukais. Mažiesiems dalyviams daugiausia smalsumo kėlė automobiliai imituojantys avarijas, mat jose pabuvoti dėl saugumo galėjo tik vyresni moksleiviai. Čia buvo akivaizdus saugos diržų reikalingumas. Daugiausia žiūrovų sulaukė kinologų pasirodymas. Visiems susirinkusiems labai aiškiai ir vaizdžiai  buvo demonstruojamas šunų dresiravimas ir nusikaltėlio sulaikymas šunimi. Renginį vainikavo gardi kareivių košė su arbata. Visi susirinkusieji ir norintys galėjo jos paragauti, tik reikėjo kantrybės, nes norinčiųjų buvo daug. Išvyka buvo labai įdomi ir  naudinga.   

        Naujosios Akmenės Sauėtekio" progimnazijos pradinių klasių mokiniai linki didžiausios sėkmės, kantrybės ir ištvermės atsakingame, o kartais ir labai pavojingame policininkų darbe.

                                                                                                                                                                                                               Mokytoja Jolita Bružienė
Ankstesnės naujienos


Mokinių apklausos, moksliniai tyrimai rodo, kad mokiniams nelabai patinka tradiciškai vedamos pamokos, nes toks dėstymas vienodas, nuobodus.

…skirtos tik geriems darbams…

Kviečiame į naujųjų mokslo metų atidarymo šventę.

AIESEC kalbų stovykla “Summer Language Camp”.

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę susipažinti su 8 kl. mokinių standartizuotų testų rezultatais.