Pranešimai

„Nebadauk, būk sotus ir sveikas mokykloje!“

       Norėtume Jus pakviesti į jau tradicija tapusią akciją „Nebadauk, būk sotus ir sveikas mokykloje!“  Akcija vyks spalio 16 dieną, ketvirtadienį. Akcijos metu klasių atstovai turės galimybę ilgųjų pertraukų metu sudalyvauti linksmose rungtyse ir įrodyti, kad yra geriausi! Atliekant įvairias rungtis bus išrinktos stipriausios klasės. Po 3 pamokų rinksis 5-tų ir 6-tų klasių atstovai, o po 4 pamokų 7-tų ir 8-tų.

       Siūlysime nusifotografuoti su savo atsineštu sveiku maistu ir sudalyvauti gražiausios fotografijos konkurse. Galėsite balsuoti mokyklos „Facebook“ puslapyje, kuriame paspaudę „patinka“ (like), atiduosite savąjį balsą už jums gražiausią ir labiausiai patikusią nuotrauką. Daugiausia „patinka“ (like) surinkusios nuotraukos savininkas bus apdovanotas.

„Lyderių mokykla“
Ankstesnės naujienos


2014 m. spalio 17 d. 10 – 16 val. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos aktų salėje vyks respublikinė metodinė – praktinė konferencija "Gimtoji kalba pagrindinio ugdymo programos pirmoje dalyje: aspektai, problemos, siekiniai"

Rugsėjo 26 dieną mūsų rajono moksleiviai buvo pakviesti į Akmenės rajono policijos komisariato organizuojamą renginį „Angelų sargų arba Policijos dienai“ paminėti. 

Mokinių apklausos, moksliniai tyrimai rodo, kad mokiniams nelabai patinka tradiciškai vedamos pamokos, nes toks dėstymas vienodas, nuobodus.

…skirtos tik geriems darbams…

Kviečiame į naujųjų mokslo metų atidarymo šventę.