Pranešimai

Šalies ir mūsų mokyklos 8 kl. standartizuotų testų rezultatų palyginimas

 Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“ progimnazija, siekdama gerinti ugdymo kokybę, 2014 metais balandžio, gegužės mėnesiais dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro vykdomame projekte „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, II etapas“. Parengtais standartizuotais testais (ST), buvo įvertinti 8 (rašymas, skaitymas, matematika, istorija) klasių mokinių mokymosi pasiekimai, siekiant išsiaiškinti konkrečius mokymosi sunkumus ir problemas  bei būdus jiems įveikti. Kiekvienam 8 klasių mokiniui, tėvams buvo pateikti vaiko įvertinimai.

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę susipažinti su standartizuotų testų rezultatais.

Standartizuotų testų rezultatai 8 kl.
Ankstesnės naujienos


Kviečiame visą mokyklos bendruomenę susipažinti su 4 kl. mokinių standartizuotų testų rezultatais.

Ketvirtų, aštuntų ir dešimtų klasių moksleiviams baigiasi pažymėjimo galiojimo laikas

Gegužės 22 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko 2014 metų Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių "Olimpinės žaidynės".  

Savo pirmąsias mokytojas aplankė būsimieji pirmokai.

Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekiant išsiaiškinti kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio bei tabako vartojimą​ bei reklamą.