Informacija mokinio pažymėjimo savininkams

Ketvirtų, aštuntų ir dešimtų klasių moksleiviams baigiasi pažymėjimo galiojimo laikas

Informuojame, kad nuo 2014 m. rugsėjo mėnesio baigsis elektroninio mokinio pažymėjimo galiojimas 4, 8 ir 10 klasės moksleiviams .

Raginame moksleivius ar jų tėvelius iki 2014 m. birželio mėn. 23 d. užsisakyti naujus pažymėjimus ir naudotis modernesnės mokyklos privalumais jos viduje ir už mokyklos ribų.

Užsisakius pažymėjimą iš anksto pažymėjimą gausite anksčiau ir sutrumpinsite laukimo periodą, kuris gali užsitęsti rugsėjo mėnesį pažymėjimus visoms mokykloms užsisakant vienu metu.

Svarbu: užsisakant pažymėjimą reikia sumokėti 20 Lt mokestį už jo gamybą. Pažymėjimas būsimiems penktokams galios ketverius metus, būsimiems devintokams dvejus metus, būsimiems dvyliktokams taip pat dvejus metus.

Pažymėjimą užsisakyti galite internete adresu www.mokiniopazymejimas.lt

Norint pakeisti seną nuotrauką nauja tai galėsite padaryti prisijungę prie „mokinio zonos“  tinklapyje www.mokiniopazymejimas.lt

Pagarbiai

Mokyklos administracija ir EMP kolektyvas

Gegužės 22 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko 2014 metų Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių "Olimpinės žaidynės".

Savo pirmąsias mokytojas aplankė būsimieji pirmokai.

Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekiant išsiaiškinti kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio bei tabako vartojimą​ bei reklamą.

Pirmokai tęsia ilgametę tradiciją - pakviečia tėvelius į Abėcėlės šventę.

Gegužės mėnesio pradžioje, ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje,  vyko I – IV klasių  ,,Šauniausios mergaitės‘‘ rinkimai.