AIESEC kalbų stovykla

AIESEC kalbų stovykla “Summer Language Camp”

AIESEC kalbų stovyklos “Summer Language Camp” tikslas – mokyti jaunuolius anglų kalbos, per praktinį bendravimą su užsieniečiais stovyklos metu. Skatinti vaikus pažinti save bei turiningai praleisti vasarą. Mes norime, jog stovyklautojai praleistų laiką geroje draugijoje ir išmoktų kažką naudingo.

Užsiėmimai: užsienio kultūrų patyrimas, praktinių anglų kalbos žinių gerinimas bei žaidimai užsiėmimuose su vadovais iš įvairių pasaulio šalių.

Kitos veiklos: krepšinis, badmintonas, mini golfas, pulas, plaukiojimas baidarėmis, vandens dviračiai.

Stovykloje vaikus prižiūrės ne tik vadovai iš Lietuvos, bet ir svečiai iš užsienio.

Plačiau: www.kalbustovykla.lt

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę susipažinti su 8 kl. mokinių standartizuotų testų rezultatais.

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę susipažinti su 4 kl. mokinių standartizuotų testų rezultatais.

Ketvirtų, aštuntų ir dešimtų klasių moksleiviams baigiasi pažymėjimo galiojimo laikas

Gegužės 22 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko 2014 metų Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių "Olimpinės žaidynės".

Savo pirmąsias mokytojas aplankė būsimieji pirmokai.