Pranešimai

Svečiuose ikimokyklinukai

     

Gegužės 8 dieną Naujosios Akmenės lopšelio-darželio Atžalynas" , o gegužės 14 dieną lopšelio -darželio  Žvaigždutė" priešmokyklinukai lankėsi Saulėtekio" progimnazijos pradinėse klasėse. Mokykloje pasitiko būsimosios mokytojos Daiva Bražionienė, Ligita Šutkienė, Marytė Paulauskienė. Būsimi pirmokėliai pasimatavo" mokyklinius suolus, kartu su ketvirtokais dalyvavo pamokoje, pasidalijo skaitymo, skaičiavimo, rašymo, piešimo patirtimi ir įgūdžiais. Pertraukėlės metu šoko, dainavo, bendravo su mokiniais ir mokytojomis. 

   Labai džiaugiamės gausiu būriu būsimų pirmokėlių.
 

 
Ankstesnės naujienos


Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekiant išsiaiškinti kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio bei tabako vartojimą​ bei reklamą.

Pirmokai tęsia ilgametę tradiciją - pakviečia tėvelius į Abėcėlės šventę.

Gegužės mėnesio pradžioje, ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje,  vyko I – IV klasių  ,,Šauniausios mergaitės‘‘ rinkimai.

Gera  pabūti kartu su seneliais.

 Edukacinės viešnagės tikslas -  apsilankyti atvirose pamokose. Metodinio užsiėmimo tema „Bendradarbiavimas – naujos kolektyvinės žinios“.