Olimpinės žaidynės

Gegužės 22 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko 2014 metų Akmenės rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių "Olimpinės žaidynės".

Didžiulis ąžuolas ir vešlios liepos leido sportininkams pasislėpti nuo kaitrios saulės. Mažieji olimpiečiai bėgo 30 metrų, šoko į tolį iš vietos, metė kamuoliuką, traukė virvę ir dalyvavo estafetiniame bėgime. Prizines vietas pelnė Ema Stasionytė, Aras Rimkus, Kornelija Burbulytė  ir aštuoni estafetinio bėgimo bėgikai. Pasipuošę medaliais, guminėmis apyrankėmis, juostelėmis ant kaklo jaunieji sportininkai parvežė  komandinę III-os vietos taurę.

Savo pirmąsias mokytojas aplankė būsimieji pirmokai.

Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekiant išsiaiškinti kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio bei tabako vartojimą​ bei reklamą.

Pirmokai tęsia ilgametę tradiciją - pakviečia tėvelius į Abėcėlės šventę.

Gegužės mėnesio pradžioje, ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje,  vyko I – IV klasių  ,,Šauniausios mergaitės‘‘ rinkimai.

Gera  pabūti kartu su seneliais.