Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą.

Nacionalinė tabako ir alkoholio ​kontrolės ​koalicija atlieka apklausą​, siekiant išsiaiškinti kaip mokyklose ir viešoje erdvėje vaikai pastebi alkoholio bei tabako vartojimą​ bei reklamą. Pirma kartą ši apklausa atlikta 2012 m., tai jau antroji apklausa.

Jos rezultatai padės geriau suprasti kiek psichoaktyvių medžiagų vartojimo elgesio moksleiviai pastebi viešoje erdvėje ir planuoti priemones padėsiančias tai sumažinti. Anketa skirta pagrindinių bei vyresniųjų klasių moksleiviams (5-12 klasės) ir galioja nuo gegužės 1 d. iki birželio 1 d.

Anketa  pildoma  adresu: http://apklausa.lt/f/zalingi-iprociai-mokyklos-aplinkoje-dafcrat.fullpage

Dėkojame.

Pagarbiai,
Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija
www.koalicija.org

Pirmokai tęsia ilgametę tradiciją - pakviečia tėvelius į Abėcėlės šventę.

Gegužės mėnesio pradžioje, ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje,  vyko I – IV klasių  ,,Šauniausios mergaitės‘‘ rinkimai.

Gera  pabūti kartu su seneliais.

Edukacinės viešnagės tikslas -  apsilankyti atvirose pamokose. Metodinio užsiėmimo tema „Bendradarbiavimas – naujos kolektyvinės žinios“.

Paįvairinti mokinių  ugdymo aplinką, kad ji būtų kūrybiška, žadinanti vaikų jautrumą, smalsumą, vaizduotę, saviraišką, mąstymo lankstumą ir išradingumą galima mūsų miesto Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, kuris nuolat organizuoja įvairius renginius vaikams.