Konkursai

Fizikos olimpiada

Fizikos olimpiada

    Kiekvienais metais  Akmenės rajono Akmenės  gimnazija organizuoja  ir maloniai pakviečia ir mus į 7-8 klasių rajoninę fizikos olimpiadą. Šiemet į olimpiadą iš mokyklos išvykome net  17 mokinių ir parsivežėme nemažai pergalių. Mūsų mokyklos aštuntų  klasių mokiniai rajoninėje olimpiadoje iškovojo net tris pirmąsias vietas: Ugnė Naglytė – I vieta; Dominykas Montvila – II vieta; Jomantas Valiulis –  III vieta. Kiek kukliau sekėsi septintų klasių mokiniams – Rūtai Guginytei pavyko iškovoti III-ają vietą.  Labai džiugu ir smagu, kad išvažiavome tokia didelė komanda, ir dar labiau džiugu, kad turime puikius rezultatus. Ačiū jums, mano fizikiukai!

Fizikos mokytoja
Aina Akonaitė-Jašmontienė
Ankstesnės naujienos


Šiais metais „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame  konkurse „Kalbų Kengūra 2017“. Anglų kalbos Kengūroje  jėgas išbandė 72 mokiniai, rusų kalbos Kengūroje 10 mokinių.

Kovo 23 dieną mokykloje vyko rajoninis 8 – 9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas – viktorina  „Išgelbėkim pasaulį – išgelbėkim save“, skirta  Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Edukacinių konkursų (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, fizika, informacinės technologijos, chemija, biologija, pasaulio pažinimas, geografija, istorija) „Olympis 2016 – Rudens sesija“ dalyvavo daugiau nei 27 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų. Konkursuose dalyvavo ir 131 mūsų, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos ir pradinės mokyklos mokiniai.

Vasario 7 dieną  vyko skaitovų konkursas.

Tarptautiniame  jaunimo epistolinio rašinio konkurse ir šiais mokslo metais sekėsi  mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniui Jomantui Valiuliui.