Konkursai

„eTwinning“ projektas ‘Happy New Year Friends’

eTwinning projektui ‘Happy New Year Friends’ – Nacionalinis kokybės ženklelis

 

    Mūsų mokykloje įvykdytas dar vienas tarptautinis „eTwinning“ projektas  ‘Happy New Year Friends’ (“Su Naujaisiais Metais, Draugai”) ir apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu.

    Šį projektą vykdė 3a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Bražionienė) anglų kalbos bei dailės ir technologijų, lietuvių kalbos integruotų pamokų metu.

    Mokiniai 2016 m. gruožio-sausio mėn. bendradarbiavo kartu su bendraamžiais iš Bosnijos ir Hercogovinos, Lenkijos, Rumunijos, Albanijos, Lietuvos, Ispanijos, Čekijos, Serbijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Kroatijos.

    Projekto metu mokiniai gamino Kalėdinius sveikinimus-atvirutes, trumpai aprašė save anglų kalba, užrašė sveikinimus anglų bei gimtąja lietuvių kalba. Atvirutės iškeliavo projekto partneriams į Europos mokyklas…

    Visiems projekte dalyvavusiems mokiniams įteikti Kokybės ženklelio sertifikatai. 

    Nacionalinis  Kokybės ženklelis  projektui skirtas už aukštą meistriškumą šiose srityse: pedagoginis novatoriškumas, integracija į ugdymo turinį, bendravimas ir mainai tarp mokyklų partnerių, mokyklų partnerių bendradarbiavimas, technologijų taikymas bei rezultatai, poveikis ugdytiniams.

    Dalyvavimas ir pasiekimai „eTwinning“ projektinėje veikloje mokinius skatina ir motyvuoja bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais visoje Europoje.

Anglų kalbos vyr.mokytoja
Daina Jarušaitienė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 7-8 klasių mokiniai  dalyvavo fizikos olimpiadoje, kurią organizavo  Akmenės rajono Akmenės gimnazija.

Šiais metais „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame  konkurse „Kalbų Kengūra 2017“. Anglų kalbos Kengūroje  jėgas išbandė 72 mokiniai, rusų kalbos Kengūroje 10 mokinių.

Kovo 23 dieną mokykloje vyko rajoninis 8 – 9 klasių mokinių gamtamokslinis konkursas – viktorina  „Išgelbėkim pasaulį – išgelbėkim save“, skirta  Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Edukacinių konkursų (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, fizika, informacinės technologijos, chemija, biologija, pasaulio pažinimas, geografija, istorija) „Olympis 2016 – Rudens sesija“ dalyvavo daugiau nei 27 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų. Konkursuose dalyvavo ir 131 mūsų, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos ir pradinės mokyklos mokiniai.

Vasario 7 dieną  vyko skaitovų konkursas.