Konkursai

„Olympis 2016 – Rudens sesija“ apžvalga

 

„Olympis 2016 – Rudens sesija“ apžvalga

    Edukacinių konkursų (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, fizika, informacinės technologijos, chemija, biologija, pasaulio pažinimas, geografija, istorija) „Olympis 2016 – Rudens sesija“ dalyvavo daugiau nei 27 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų.

    Konkursuose dalyvavo ir 131 mūsų, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos ir pradinės mokyklos mokinys. Šaunūs tie mūsų mokiniai!!!  Laimėjo 32 medalius, 336 diplomus ir 116 padėkų.  Progimnazijos mokiniai, pagal gautų diplomų skaičių, yra aštunti Šiaulių apskrityje, o pradinės mokyklos mokinukai netgi treti.

    Anglų kalbos konkurse dalyvavo 111 mokinių. Anglų kalbos mylėtojai išgarsino mokyklą 8 medaliais. Jų savininkai: 2c klasės mokiniai Gytis Vėlavičius, Gabrielė Kontrimaitė, Šarūnė Vabalaitė (mokytoja Jolita Bružienė), 2a klasės mokinys Jaunius Pocius (mokytoja Daina Jarušaitienė), 3a klasės mokinys Rūtenis Goštautas (mokytoja Daina Jarušaitienė), 7c klasės mokinys Nojus Klimovas (mokytoja Neringa Vaičiūtė), 8b klasės mokinė Marija Pažarauskaitė (mokytoja Laima Balčiūnienė). Dovydas Lukoševičius (mokytoja Rūta Zaveckienė) turbūt laimės dar daug medalių, nes dar besimokydamas pirmoje klasėje jau turi anglų kalbos konkurso medalį! Anglų kalbos mokytojai (Balčiūnienė Laima, Bružienė Jolita, Jarušaitienė Daina, Joniškienė Rosvita, Kleinienė Roma, Ramanauskienė Edita, Vaičiūtė Neringa) didžiuojasi 78 diplomais: 34 – I-o laipsnio, 27 – II-o laipsnio, 17 – III-o laipsnio bei džiaugiasi 33 padėkomis.

    Tikriausiai mokiniams patiko dalyvauti įdomiuose konkursuose, pasitikrino bei patobulino savo žinias, džiaugiasi savo pasiekimais. Patiko tikriausiai ir gražios žydros spalvos tušinukai bei žaidimai. Visi mokytojai tikisi, kad aktyviai mokiniai dalyvaus ir jau prasidėjusiuose „Olympis 2017 – Pavasario sesija“ konkursuose. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.olympis.lt.

Gražaus pavasario ir sėkmingų konkursų!

Konkurso rezultatai: spauskite čia.

Apžvalgą parengė anglų kalbos vyr. mokytoja
Edita Ramanauskienė
Ankstesnės naujienos


Vasario 7 dieną  vyko skaitovų konkursas.

Tarptautiniame  jaunimo epistolinio rašinio konkurse ir šiais mokslo metais sekėsi  mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniui Jomantui Valiuliui.

Lapkričio 24 dieną  mokykloje vyko „Eruditų“ konkursas, kurio  tema buvo išskirtinė ir visus vienijanti – „Mano mokyklai – 50“.

Anglų kalbos edukacinio konkurso „Olympis 2015 – Rudens sesija“ apžvalga.  Konkurse dalyvavo daugiau nei 32 tūkstančiai mokinių iš 934 Lietuvos  mokymo įstaigų.

Sausio 19-ą dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko jau tradicija tapęs Meninio skaitymo konkursas.