Konkursai

„Saulėtekio“ skaitovų laimėjimas

„Saulėtekio“  skaitovų  laimėjimas

    Žiemišką vasario 7-osios rytą iš skirtingų rajono pusių į tą patį tašką keliavo geriausi mokyklų skaitovai. Kelias valandas  savitai ir raiškiai skambėjo poezija ir prozos ištraukos. Tą akimirką, būdami ten,  visi skaitovai į klausytojų širdis siuntė  savo kūrinio svarbiausiąją  mintį. Ją turėjo išgirsti net 11 narių vertinimo komisija. 5-8 klasių grupėje  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai  pelnė dvi prizines vietas. II vietą laimėjo  aštuntokas Kasparas Bružas, per ketverius dalyvavimo metus pelnęs visų laipsnių diplomus, III vieta skirta penktokui Justinui Vėlavičiui.  Jie atskleidė savo individualumą, įdėjo daug širdies ir įgijo  įvairiapusės patirties.    Raiškus žodis galingas: į jį įsiklausoma, jis išgirstamas. Gabieji bendraamžiams  tampa pavyzdžiu, bando juos pralenkti. Taigi gimtasis žodis laimi – veriasi lietuviškumas, pakylėjama dvasia... Tuomet tyliai džiaugiasi ir mokytojos širdis.  

                                                             Lietuvių kalbos mokytoja  Zita Kurpiuvienė
Ankstesnės naujienos


Tarptautiniame  jaunimo epistolinio rašinio konkurse ir šiais mokslo metais sekėsi  mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniui Jomantui Valiuliui.

Lapkričio 24 dieną  mokykloje vyko „Eruditų“ konkursas, kurio  tema buvo išskirtinė ir visus vienijanti – „Mano mokyklai – 50“.

Anglų kalbos edukacinio konkurso „Olympis 2015 – Rudens sesija“ apžvalga.  Konkurse dalyvavo daugiau nei 32 tūkstančiai mokinių iš 934 Lietuvos  mokymo įstaigų.

Sausio 19-ą dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko jau tradicija tapęs Meninio skaitymo konkursas.

Konkurso tema „ Parašyk laišką sau – 45-erių  metų žmogui“.