Konkursai

Meninio skaitymo konkursas progimnazijoje

 

      Sausio 19-ą dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko jau tradicija tapęs Meninio skaitymo konkursas, kuriame dešimt 5 – 8 klasių moksleivių varžėsi, kuris įtikinamiau, meniškiau  perteiks eilėraščio ar prozos kūrinio ištraukos esmę. Geriausius, atstovausiančius mokyklai rajoniniame etape, išrinkti nebuvo lengva.

      Kompetentinga komisija nutarė, kad rajone progimnazijos garbę gins keturi  atstovai:7a klasės mokinys  Kasparas Bružas, 8c klasės mokinys Tautvydas Ribinskas (parengė lietuvių kalbos mokytoja Zita Kurpiuvienė) bei du 5a klasės mokiniai: Džiugas Čiuta ir Danielė Juškaitė (parengė lietuvių kalbos mokytoja Rena Šimkuvienė).

Linkime skaitovams sėkmės!

Lietuvių kalbos mokytoja Rena Šimkuvienė
Ankstesnės naujienos


Konkurso tema „ Parašyk laišką sau – 45-erių  metų žmogui“.

Spalio 8 dieną vyko  viktorinos „Pažink saugomas teritorijas 2015“ rajoninis turas.

Anglų kalbos edukacinio konkurso Olympis 2015 rezultatų apžvalga.

 

Edukacinių konkursų 1-12 klasių mokiniams Olympis 2015  rezultatų apžvalga.

 

 

  2015 m. kovo 6d. vyko vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama geografijos kengūra. Džiugina gauti rezultatai.