Konkursai

I vieta Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurse!

            

     Jau 45- ąjį  kartą  skelbiamame Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio  konkurso rajono  ture    „Saulėtekio“  progimnazijos 7a  klasės mokiniui  Jomantui Valiuliui  skirta I vieta. Šių  metų konkurso tema: „ Parašyk laišką sau – 45-erių  metų žmogui“. Juo  siekiama  ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, gebėjimą tiksliai ir taikliai reikšti mintis. Jaunimui   primenama pamažu nykstanti laiškų rašymo tradicija.
    Jomantas Valiulis su  švelniu humoru  per dar neilgos praeities prizmę žvelgia į ateitį. Mintys reiškiamos vaizdinga, sklandžia  kalba. Jomantas siunčia  laišką sau – žinutę iš praeities. Tačiau „nelipa į laiko mašiną“. Nori , kad  „laikas pats  žingsnelis po žingsnelio atvertų kelią į ateitį...“
     Mokinį konsultavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Zita  Kurpiuvienė.

     Jomantui linkime sėkmės šalies konkurse!

 

 
Ankstesnės naujienos


Spalio 8 dieną vyko  viktorinos „Pažink saugomas teritorijas 2015“ rajoninis turas.

Anglų kalbos edukacinio konkurso Olympis 2015 rezultatų apžvalga.

 

Edukacinių konkursų 1-12 klasių mokiniams Olympis 2015  rezultatų apžvalga.

 

 

  2015 m. kovo 6d. vyko vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama geografijos kengūra. Džiugina gauti rezultatai.

 

Balandžio  17 dieną  Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete vyko penktoji  Šiaurės Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada.