Konkursai

Viktorina „Pažink saugomas teritorijas 2015“

     Jau antrus metus mokyklos Ekologinis klubas  bendradarbiauja su Kamanų valstybiniu  gamtiniu rezervatu. Mokykloje nugalėjusi 8c klasės  komanda „Žalieji“ spalio 8 dieną vyko į viktorinos „Pažink saugomas teritorijas 2015“ rajoninį turą. Ryžtingai nusiteikę komandos nariai Herkus Jakimavičius, Gabija Celikovaitė, Kotryna Gurjanova, Vakarė Vėžauskaitė, Tautvydas Ribinskas ir juos konkursui parengusi biologijos mokytoja Ilona Paleckienė ruošėsi aktyviai pakovoti dėl pirmosios vietos. Išradingas „Žaliųjų“ prisistatymas, komandos susitelkimas šiais metais atnešė sėkmę. Konkurso metu mokiniai turėjo atpažinti medžius pagal kamienų nuopjovas, gyvūnų ragus, miško uogas, atsakyti į netikėčiausius klausimus. Pavyko puikiai.  „Žalieji“ –  rajono nugalėtojai ir spalio 14 dieną išvyksta į Žemaitijos regioninį turą, kur laukia dar daugiau varžovų, norinčių patekti į  respublikinį turą Vilniuje.

     Konkurse, žinoma, labiausiai džiugino pergalė, bet mokiniai dar galėjo susipažinti su įdomia ekspozicija Lankytojų centre,  Kamanų pelkės įvairove mokomajame take,  iš apžvalgos bokšto pasižvalgyti po Kamanų rezervato teritoriją. Draugiškai su kitų mokyklų komandomis valgėme gardžią žuvienę, kurią išvirė Kamanų rezervato darbuotojai, džiaugėmės dovanėlėmis.


Ekologinio klubo vadovė A. Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


Anglų kalbos edukacinio konkurso Olympis 2015 rezultatų apžvalga.

 

Edukacinių konkursų 1-12 klasių mokiniams Olympis 2015  rezultatų apžvalga.

 

 

  2015 m. kovo 6d. vyko vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama geografijos kengūra. Džiugina gauti rezultatai.

 

Balandžio  17 dieną  Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete vyko penktoji  Šiaurės Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada.

Balandžio 13 dieną vyko jaunųjų fizikų 7- 8 klasių fizikos olimpiada Akmenės gimnazijoje.