Konkursai

Anglų kalbos edukacinis konkursas Olympis 2015

Anglų kalbos edukacinio konkurso Olympis 2015 rezultatų apžvalga

    Olympis 2015 konkursuose dalyvavo 108 mūsų mokyklos mokiniai. Iš viso sudalyvauta 280 konkursų. Laimėta 15 medalių, gauti 142 diplomai ir 138 padėkos.

    Anglų kalbos konkurse dalyvauta gausiausiai - 80 mokinių. Laimėti 8 medaliai, gauta 60 diplomų (16 I-ojo laipsnio, 19 II-ojo, 25 III-ojo laipsnio) ir 20 padėkų.

    Anglų kalbos mūsų mokykloje moko anglų kalbos mokytojos Laima Balčiūnienė, Jolita Bružienė,  Daina Jarušaitienė, Rosvita Joniškienė, Roma Kleinienė ir Edita Ramanauskienė.

Konkurse dalyvavo 13 Laimos Balčiūnienės mokinių. Laimėti 2 medaliai (Deividas Sakalas, Linas Danielius), gauti 2 I-ojo laipsnio diplomai, 6 II-ojo laipsnio diplomai, 4 III-ojo laipsnio diplomai ir 1 padėka. Ją konkurso organizatoriai atsiuntė Juliui Kinderevičiui.
 

Mokytojos Jolitos Bružienės 5 mokiniai dalyvavo konkurse. Mangirdas Kleinas gaus I-ojo laipsnio diplomą, Bernardas Naumovas ir Justas Skiparis – II-ojo laipsnio diplomus. Konkurso organizatoriai atsiuntė Emilijai Tomkevičiūtei ir Beatričei Miežutavičiūtei padėkas.

 

Mokytojos Dainos Jarušaitienės 22 mokiniai bandė jėgas konkurse. Laimėti 4 medaliai (Tadas Kaikaris (100%), Deividas Adomaitis, Gabija Paulauskaitė, Rokas Bružas), gauti 10 I-ojo laipsnio diplomai, 5 II-ojo laipsnio diplomai, 5 III-ojo laipsnio diplomai ir 2 padėkos (Odeta Kuodytė, Adriana Dvarionaitė).
 

Mokytojos Rosvitos Joniškienės 2 drąsuoliai dalyvavo konkurse. Jogailė Šilinskaitė gaus III-ojo laipsnio diplomą, o Aurimas Ilonis – padėką.
 

Konkurse dalyvavo mokytojos Romos Kleinienės 29 mokinių būrys. Laimėti 2 medaliai (Arminas Macas, Aistė Vasiliūnaitė), gauti 2 I-ojo laipsnio diplomai, 5 II-ojo laipsnio diplomai, 14 III-ojo laipsnio diplomai ir 8 padėkos.
 

Mokytojos Editos Ramanauskienės 9 mokiniai dalyvavo konkurse. Brigita Mitkevičiūtė gaus I-ojo laipsnio diplomą, Dominyka Jucikaitė – II-ojo laipsnio diplomą, Aras Rimkus – III-ojo laipsnio diplomą. 6 mokiniams organizatoriai atsiuntė padėkas.

    Konkrečius konkurso rezultatus mokiniai, tėveliai, mokytojai ras apsilankę tinklalapyje   www.olympis.lt

    Konkurso organizatoriai dėkoja visiems mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą šių metų konkurse,  tikisi aktyvaus dalyvavimo kitais mokslo metais.

 

Apžvalgą parengė anglų kalbos mokytoja Edita Ramanauskienė

 Ankstesnės naujienos


Edukacinių konkursų 1-12 klasių mokiniams Olympis 2015  rezultatų apžvalga.

 

 

  2015 m. kovo 6d. vyko vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama geografijos kengūra. Džiugina gauti rezultatai.

 

Balandžio  17 dieną  Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete vyko penktoji  Šiaurės Lietuvos 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada.

Balandžio 13 dieną vyko jaunųjų fizikų 7- 8 klasių fizikos olimpiada Akmenės gimnazijoje.

   2015 metų kovo 21-22 dienomis Latvijoje, Leacavos mieste įvyko tradicinis tarptautinis moksleivių stalo teniso turnyras „PRIZES OF SPORT SCHOOL DARTIJA“.