Konkursai

Karolinos Kuznecovos triumfas Latvijoje

    2015 metų kovo 21-22 dienomis Latvijoje, Leacavos mieste įvyko tradicinis tarptautinis moksleivių stalo teniso turnyras „PRIZES OF SPORT SCHOOL DARTIJA“. Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos. Akmenės rajonui atstovavo 5 mergaitės: Karolina Kuznecova, Erika Rimša, Odeta Ostrauskytė, Skirmantė Jankauskaitė ir Jogailė Putriūtė.

    Nuostabų žaidimą pademonstravo Karolina Kuznecova, kurį tapo 2003-2004 m. gimimo ir jaunesnės amžiaus grupės turnyro nugalėtoja. Karolinai atiteko garbė žaisti su 8 varžovėmis ir nei vienai iš jų nepaliko vilčių. Pralaimėjo tik vieną setą prieš joniškietę Simoną Rimkevičiūte, o visas kitas varžoves įveikė rezultatu 3:0. II vietą užėmė Rezija Melke iš Iecavos, III vietą – Simona Rimkevičiūtė iš Joniškio.

    Jogailei Putriūtei tai buvo pirmos varžybos išvykoje, todėl pergalių iš jos per daug nebuvo tikėtąsi. Ji dalyvavo 2005 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje, kurioje varžėsi 12 sportininkių.  Labai džiaugiamės, kad Jogailė būdama 2 metais jaunesnė už savo varžoves sugebėjo pelnyti net 2 pergales, kurios garantavo jai 10 vietą.

    2000-2002 m. gimimo ir jaunesnės amžiaus grupėje dalyvavo 16 mergaičių, tarp kurių mūsų krašto atstovės pasirodė kukliau: 14 v. Skirmantė Jankauskaitė, 15 v. Erika Rimša ir 16 v. Odeta Ostrauskytė.    

    Džiaugiamės Karolinos dar vienu iškovotu trofėju. Kitoms mergaitėms sekėsi silpniau, bet turnyras buvo naudingas, buvo iš ko pasimokyti, suvokti savo klaidas ir suprasti kam daugiau reikia skirti laiko treniruotėse.

   Dėkojame Akmenės rajono stalo teniso klubui „Mažoji raketė“ suteiktą galimybę dalyvauti šiame turnyre.

 

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso treneris Kęstutis Barauskas

                                                                                      (informacijos šaltinis http://mazojirakete.com)

Nuotraukoje: Karolinos Kuznecevos (viduryje)  apdovanojimo akimirka
Ankstesnės naujienos


2015 m. kovo 10 d. „Saulėtekio“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“.

Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioninio konkurso laureatą!

    2015 metų vasario 13-15 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje įvyko tradicinis tarptautinis moksleivių stalo teniso turnyras „Riga City Council‘s Youth cup“.

Sausio 27 d. mokykloje vyko technologijų olimpiada  „Po kūrėjo delnu“.

 „SAULĖTEKIO“ progimnazijos mokiniai - Akmenės rajono konkursų nugalėtojai!