Konkursai

Matematikos komandinis konkursas

    

 

     2013 m. lapkričio 7 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos matematikų komanda, sudaryta iš  Juliaus Kinderevičiaus (5 kl.), Herkaus Jakimavičiaus (6 kl.), Edvino Juozapaičio (7 kl.), Paulos Prelgauskaitės (8 kl.) ir Silvijos Žakytės (8 kl.), vyko į Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos organizuotą matematikos komandinį konkursą. Konkurse dalyvavo 5-8 kl., 9-12 kl. mokinių komandos. Iš viso suvažiavo net 40 komandų, mūsų amžiaus grupėje – 24. Jaunieji matematikai atvyko iš Radviliškio, Joniškio, Kelmės, Šiaulių ir Akmenės rajonų bei iš Šiaulių miesto gimnazijų ir progimnazijų.

     Mokiniams teko įrodyti, kad darniai dirbdami komandoje, jie per 2 valandas gali išspręsti net 15 uždavinių. Nors ir nepatekome į prizininkų trejetą, džiaugiamės savo pasiektais rezultatais, įgyta nauja patirtimi ir žiniomis. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai domisi matematika.

    

Komandą ruošė ir lydėjo į Šiaulius matematikos mokytojos Roma Rudienė ir Stanislava Vaikasienė.

 
Ankstesnės naujienos


:naujienos_empty