Aktualijos

Netradicinė teatralizuota pamoka „Pasiklydusių raidžių beieškant“

      Gegužės 11 d.  „Saulėtekio“ progimnazijos antrosios užsienio kalbos (rusų/vokiečių) mokytojos Olga Orienė, Ružana Brasienė, Žaneta Petokaitienė ir 6-8 klasių moksleiviai sukvietė į aktų salę savo mažuosius bendramokslius penktokus į netradicinę teatralizuotą pamoką „Pasiklydusių raidžių beieškant“.

      Renginyje buvo pristatytos kalbos, kurias galima rinktis  mokytis nuo šeštos klasės. Į raidžių paiešką žiūrovus lydėjo Buratinas (Gvidas Šulskis, 8c klasės mokinys) ir Malvina (Kotryna Gurjanova, 7c klasės mokinė). Mokinukai klausėsi nuotaikingų eilėraščių ir dainų rusų bei vokiečių kalbomis, stebėjo šeštokų vaidinamą rusų liaudies pasaką „Mainai“, miniatiūrą iš mokyklinio gyvenimo vokiečių kalba, susipažino su šių kalbų abėcėlėmis.

Dėkojame mokytojui Andriui Buivydui ir jo mokinukams už puikų renginio įgarsinimą.

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja
Ružana Brasienė

 Ankstesnės naujienos


  Mokykla pagal savivaldybės paraišką atrinkta dalyvauti nacionalinio lygmens projekte „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2015 m.“.  Projektą organizuoja ir vykdo Nacionalinis egzaminų centras centras  (NEC), jame  dalyvaus  4 ir 8 klasių mokiniai.

Kovo 25 d. vyko  renginys  „Karjeros diena“. Renginyje dalyvavo 7-8 kl moksleiviai ir progimnazijos svečiai.

Jau septynerius metus vykstantis ir tradicija tapęs renginys „Naktis mokykloje“  kasmet sulaukia gausaus būrio dalyvių. Kovo 27-osios vakarą esami ir buvę „lyderiukai“, t.y. 7-11 klasių mokiniai, susibūrė į „Saulėtekio“ progimnaziją.

Kovo 20 dieną mokykloje  buvo minima Žemės diena.

Kovo 23-27 dienomis mokykloje prasideda veiksmo savaitė BE PATYČIŲ!