Aktualijos

Realybės šou „Naktis mokykloje“

 Realybės šou „Naktis mokykloje“

 

            Jau septynerius metus vykstantis ir tradicija tapęs renginys „Naktis mokykloje“  kasmet sulaukia gausaus būrio dalyvių. Kovo 27 -osios vakarą esami ir buvę „lyderiukai“, t.y. 7-11 klasių mokiniai, susibūrė į „Saulėtekio“ progimnaziją. Mokyklos šeimininkai pasitiko vyresniuosius draugus - gimnazistus su labai įdomiai ir kūrybingai paruošta programa.

            Visi šios nakties labai laukėme, norėjome susitikti, drauge pasilinksminti. Tikėjomės, kad realybės šou galėsime daug ko naujo sužinoti, išmokti, patirti naujovių, parodyti savo gebėjimus. Mūsų lūkesčiai išsipildė. Susitikimą, kaip visada, pradėjome taisyklių ir darbotvarkės pristatymu, geriau susipažinome rato žaidimuose.

            Visą naktį žaidėme įvairius žaidimus, komisijai pristatinėjome komandinius darbus, tamsoje dalyvavome vyresniųjų „lyderiukų“ originaliai surengtose orientacinėse varžybose, o radę laisvą minutę skubėdavome rašyti kiekvienam dalyviui po laiškutį. Taip pat rungėmės skaniausios picos, kurią turėjome patys iškepti, konkurse. Gaminome ir gardžiausią gėrimą, žodžiu, visą naktį veiklos netrūko. Laikas bėgo nenuvaldomai greit.

            Pradėjus aušti,  mes valandą žiūrėjome video filmus, sukurtus pačių „lyderiečių“, buvo taip malonu ir gera prisiminti prabėgusias akimirkas! O galiausiai ankstų šeštadienio rytą lietui lyjant visi išbėgome į lauką pasimankštinti, tad net pusiau miegantys atsigavo ir tapo žvalūs, lyg būtų ilsėjęsi visą naktį.

            Kaip ir kasmet, linksmą laiko praleidimą naktį organizavo „Lyderių mokyklos“ vadovė Žaneta Petokaitienė, o taip pat padėjo mokytojas Marius Petokaitis bei  mokytoja Aina Akonaitė-Jašmontienė.  Deja, šiais metais nedalyvavo tikybos mokytojas Andrius Buivydas, kurio linksmumo ir pokštų trūko daugeliui.

            Tikiuosi, kad realybės  šou dar gyvuos ilgai ilgai, kad jame galės dalyvauti dar ne viena „lyderiukų“ karta. Manau, ne tik aš, bet ir kiti, kad šis nuostabus renginys įstrigo giliai kiekvieno dalyvio širdyje. Ačiū mokytojams, kurie kasmet sutinka naktį praleisti drauge su mumis!

                                                           

Lyderietis
Ankstesnės naujienos


Kovo 20 dieną mokykloje  buvo minima Žemės diena.

Kovo 23-27 dienomis mokykloje prasideda veiksmo savaitė BE PATYČIŲ!

Kovo 4 d. mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Kas lemia žmogaus karjerą?“, kuri  vyko  Pakruojo  ,,Žemynos“ pagrindinėje mokykloje. 

2015 m, kovo 6-8 dienomis Malacky mieste vyko 5-tasis atviras Slovakijos mini jaunučių (2002 m.) stalo teniso čempionatas, džiaugiamės, kad atstovauti Lietuvą buvo pakviestos Akmenės rajono stalo tenisininkės Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova.

Vasario 19 d. 6b klasės mokiniai susirinko į klasės valandėlę skirtą ugdymui karjerai.