Aktualijos

Mokykloje originaliai paminėta Žemės diena!

    Kovo 20 diena – Žemės diena. Ši diena prasidėjo akcija „Žydėk, Žeme!“. Mokyklos pieva pražydo spalvingais žiedais, kuriuos su meile, išradingumu, fantazija gamino mokyklos mokiniai, pagelbėjo tėveliai. Ačiū visiems, neabejingiems akcijai, dalyviams!

    Žemės diena tęsėsi edukaciniu projektu „Nariuotakojai mokykloje“. Tai vienintelė per Lietuvą keliaujanti Palangos „Insektariumo“ nariuotakojų ekspozicija su jos mažaisiais gyvūnėliais. Tikriausiai nedaugelis norėtų savo namuose virtuvėje glostyti ar paimti į rankas šnypščiančiuosius tarakonus, išvysti vorus. Mūsų mokyklos 134 moksleiviai turėjo puikią galimybę apžiūrėti ir daug naujos informacijos sužinoti apie gyvus egzotinius eksponatus: vorus, vabalus, gyvalazdes, maldininkus, tarakonus, šimtakojus. Itin sužavėjo galimybė rankose palaikyti didžiausius pasaulyje Madagaskaro šnypščiančiuosius tarakonus. Kas suaugusiems buvo baisu,  mokiniams bauginantys gyviai  pasirodė gana žavūs. Daugybė klausimų, noras daugiau sužinoti apie šių gyvūnų įpročius, gynybą -  tad lektoriams neužtekdavo 45 minučių pamokos vaizdingai pristatyti šiuos nariuotakojus.

    Negana to, ši Žemės diena pasižymėjo dar įdomiu astronomijos reiškiniu – Saulės užtemimu, kokio nematėme nuo 1999 metų. Mums pasitaikė reta proga pamatyti du stambiausius dangaus skliauto objektus: Saulę ir Mėnulį - vieną šalia kito. Žemės dieną paminėjome originaliai.

                                                                                 Biologijos mokytoja A. Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


Kovo 23-27 dienomis mokykloje prasideda veiksmo savaitė BE PATYČIŲ!

Kovo 4 d. mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Kas lemia žmogaus karjerą?“, kuri  vyko  Pakruojo  ,,Žemynos“ pagrindinėje mokykloje. 

2015 m, kovo 6-8 dienomis Malacky mieste vyko 5-tasis atviras Slovakijos mini jaunučių (2002 m.) stalo teniso čempionatas, džiaugiamės, kad atstovauti Lietuvą buvo pakviestos Akmenės rajono stalo tenisininkės Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova.

Vasario 19 d. 6b klasės mokiniai susirinko į klasės valandėlę skirtą ugdymui karjerai. 

Saugaus interneto tyrimo rezultatai.