Aktualijos

Kas lemia žmogaus karjerą?

     Kovo 4 d. mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Kas lemia žmogaus karjerą?“, kuri  vyko  Pakruojo  „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje.  Išklausėme  5-10 kl. mokinių  23 pranešimus. Tame tarpe buvo ir mūsų pranešėjai: 6d klasės mokiniai Emilija  Gudaitė ir Gvidas Vėlavičius skaitė pranešimą „Verslo idėja – magnetukai“ (paruošti padėjo klasės vadovė Roma Rudienė) ir 8d kl. mokinė Rugilė Norvaišaitė skaitė pranešimą  „Ugdymo karjerai renginiai ir mano požiūrio į ateitį pasikeitimas“(paruošti padėjo UK koordinatorė Dalia Jencienė).  Išgirdome daug įvairių  naujų idėjų ir paskojimų apie įvairius renginius. Didelį  įspūdį paliko Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos  mokinių vaidinimas „Kas yra meilė?“ ir įvairių profesijų žmones atstovaujančių artistų koncertas. Visi pranešimus skaitę moksleiviai buvo  apdovanoti  padėkos raštais. Įsiminė konferencijoje išgirsti žodžiai:  „Aš negaliu pakeisti vėjo krypties, tačiau galiu pakreipti savo bures, kad visada pasiekčiau savo tikslą“. (Jimmy Dean)

Ugdymo karjerai koordinatorė
Dalia Jencienė

 
Ankstesnės naujienos


2015 m, kovo 6-8 dienomis Malacky mieste vyko 5-tasis atviras Slovakijos mini jaunučių (2002 m.) stalo teniso čempionatas, džiaugiamės, kad atstovauti Lietuvą buvo pakviestos Akmenės rajono stalo tenisininkės Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova.

Vasario 19 d. 6b klasės mokiniai susirinko į klasės valandėlę skirtą ugdymui karjerai. 

Saugaus interneto tyrimo rezultatai.

SVEIKINAME respublikinių varžytuvių “Tautosakos malūnas – 2015”  I-osios vietos nugalėtojas -  folkloro kolektyvo “Šarkutis” mergaites  Elzę, Emą, Ievą, Akvilę, Aušrinę, Augustę bei jas ruošusią mokytoją Dainą Jarušaitienę!

Vasario 18 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokytojai  dalyvavo mokyklos metodinės tarybos inicijuotame ir organizuotame metodiniame renginyje „Ugdymo idėjų mugė“.