Aktualijos

Klasės valandėlė „Karjeros ABC“.

      Vasario 19 d. 6b kl. mokiniai  susirinko į klasės valandėlę, skirtą ugdymui karjerai.  Susiskirstę grupėmis, klasės valandėlėje „Karjeros ABC“  mokėsi  kompiuteriais interneto tinklalapiuose susirasti duomenis apie norimas  profesijas. Moksleiviai  sužinojo  koks tai yra darbas, kur dirbamas, su kokiais įrankiais. Žiūrėjome trumpus filmukus apie profesijas.  Šeštokams  padėjo klasės vadovė Larisa Chlystova ir informacinių technologijų mokytojas Marius Petokaitis.  Savo atsiliepimuose apie renginį,  vaikai džiaugėsi, kad klasės valandėlė buvo naudinga, kad sekėsi dirbti. Šios užduotys tobulina mokinų IT gebėjimus, kurie bus  ypač svarbūs  planuojant ir įgyvendinant karjerą.

Ugdymo karjerai koordinatorė
Dalia Jencienė
Ankstesnės naujienos


Saugaus interneto tyrimo rezultatai.

SVEIKINAME respublikinių varžytuvių “Tautosakos malūnas – 2015”  I-osios vietos nugalėtojas -  folkloro kolektyvo “Šarkutis” mergaites  Elzę, Emą, Ievą, Akvilę, Aušrinę, Augustę bei jas ruošusią mokytoją Dainą Jarušaitienę!

Vasario 18 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokytojai  dalyvavo mokyklos metodinės tarybos inicijuotame ir organizuotame metodiniame renginyje „Ugdymo idėjų mugė“.

Vasario mėn.  11 d.   6-8 kl. mokiniai  lankėsi Kuršėnų politechnikos mokykloje.