Aktualijos

„Verslas veža“

       Spalio 16 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos 8c, 8a klasės mokiniai lydimi auklėtojos A.Kazlauskienės ir ugdymo karjerai koordinatorės  D. Jencienės  dalyvavo Ramučių gimnazijoje vykusiame renginyje  „Verslas veža“. Per 4 valandas dalyviai susipažino su verslininkų sėkmės istorijomis, praktinėmis žiniomis apie verslą. Savo nuomonę apie verslą pasidalijo gerai žinomas, buvusios grupės „Inculto“  narys Jurgis Didžiulis. Taip pat mintis išreiškė žurnalistas Andrius Užkalnis - publicistas, laidų vedėjas, knygų autorius. Dėka šių žmonių mes supratome, jog verslo sėkmės receptas yra ne bijoti būti keistu, o bijoti būti kaip visi. Reginį užbaigė pramoginė dalis -„Fight for fitness“ pasirodymas.

                                                                                                            8c klasės mokinės Aistė Vasiliūnaitė
Ankstesnės naujienos


Sekmadienį, spalio 12 dieną, Kultūros centre vyko Rudens kermošius!

Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociacijos valdybos organizuoto renginio metu pagerbti socialiniai pedagogai iš Šiaulių miesto ir apskrities.

Spalio 2 dieną  mokykloje buvo minima  mokytojų diena!

Spalio 1 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos I-IV klasių moksleiviai dalyvavo Europos judėjimo savaitės bėgime.

Rugsėjo 26 dieną mokykloje  minima kalbų diena.