Aktualijos

Rudens kermošius

   

      Sekmadienį Kultūros centre vyko Rudens kermošius. Mūsų mokyklos bendruomenė sėkmingai dalyvavo  šiame renginyje. Kad kermošius vyktų sklandžiai, dirbo daug žmonių. Pirmiausia dėkoju technologijų mokytojams – G. Raudienei, V. Rimkevičiui, V. Butkui  bei direktoriaus pavaduotojui administraciniam – ūkiniam darbui R. Stankui už „kiemelio“ apipavidalinimą.  Ačiū biologijos mokytojoms A. Kazlauskienei, I. Paleckienei ir  G. Raudienei už „Daržo karalienės“ sukūrimą. D. Jarušaitienei – už meninę folklorinio ansamblio programą. Klasių auklėtojams -  už mokinių paskatinimą kepiniais ir arbatomis prisidėti prie  mokyklos ir viso miesto šventės ir palaikymą dalyvavimu kermošiuje.

      Mergaičių klubas kermošiuje Naujosios Akmenės miesto bendruomenę vaišino 5 – 8 klasių mokinių ir jų tėvelių keptais pyragais bei arbatomis ir surinko 293 Lt. Šie pinigai bus panaudoti mokyklos renginiams. Ačiū visiems.              

 

Pavaduoja V. Sobenkienė
Daugiau nuotraukų...
Ankstesnės naujienos


Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociacijos valdybos organizuoto renginio metu pagerbti socialiniai pedagogai iš Šiaulių miesto ir apskrities.

Spalio 2 dieną  mokykloje buvo minima  mokytojų diena!

Spalio 1 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos I-IV klasių moksleiviai dalyvavo Europos judėjimo savaitės bėgime.

Rugsėjo 26 dieną mokykloje  minima kalbų diena.

Rugsėjo  12 dieną, penktadienį vyko naujų „Lyderių mokyklos“ narių krikštynos!