Aktualijos

Mokytojų dienos paminėjimas

    

      Viskas prasidėjo nuo idėjų. Išgirdome visokiausių pasiūlymų, bet išsirinkome geriausią. Šių metų mokytojų dienos šventė buvo pateikiama kaip  „SPINDULIO TV“ televizija. Mokytojai tapo tiek dalyviais, tiek žiūrovais. Prie mūsų šaunių dalykininkų prisijungė ir pradinių klasių mokytojos.

      „SPINDULIO TV“ laidų vedėjams reikėjo ruoštis net iki išnaktų. Vieni vaikai kūrė ir repetavo šokius, dainas, kiti bandė ir labai stengėsi išmokti savo žodžius ir raiškiai kalbėti, o dar vieni puošė mūsų televizijos studiją (ačiū buvusiems Lyderiukams).

      Kiekvienas mokytojas ir mūsų mokyklos administracijos atstovai gavo po prisiminimo ordinus, kurių pagaminimui reikėjo labai daug laiko ir pastangų, bet rezultatas labai patiko dovanėlių gavėjams.

      Mokytojams pateikėme ir siurprizą – trumpametražį filmą „Gyvenimas yra gražus“. Šiame filmuke vaikai parodijavo mokytojus užsidėję kaukes su jų atvaizdu.

      Šventė buvo labai linksma ir vykusi ne tik mokytojams, bet ir mums patiems.

„Lyderių mokykla“

Daugiau nuotraukų...
Ankstesnės naujienos


Spalio 1 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos I-IV klasių moksleiviai dalyvavo Europos judėjimo savaitės bėgime.

Rugsėjo 26 dieną mokykloje  minima kalbų diena.

Rugsėjo  12 dieną, penktadienį vyko naujų „Lyderių mokyklos“ narių krikštynos!

2013 - 2014 m.m mokinių budėjimo suvestinė.

Informacija būsimųjų pirmokų tėveliams