Aktualijos

Europos judėjimo savaitė

    

 

  Spalio 1 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos I-IV klasių moksleiviai dalyvavo Europos judėjimo savaitės bėgime.  Į renginį susirinko apie 240 vaikų ir 10 tėvų. Draugiškai pasimankštinę stojo prie starto linijos. Vieni labai skubėjo, kiti tik stengėsi įveikti reikiamą atstumą. Laimingi buvo tie vaikai, kurių tėveliai dalyvavo bėgime. Jie bėgo susikibę rankomis. Finišą pasiekė visi. Buvo pavargę, bet linksmi. Dar labiau nudžiugo gavę diplomus. Mokiniai pasižadėjo sportuoti visus metus ir dalyvauti kituose panašiuose renginiuose.

ORGANIZATORIAI: sporto būrelių vadovės

 
Ankstesnės naujienos


Rugsėjo 26 dieną mokykloje  minima kalbų diena.

Rugsėjo  12 dieną, penktadienį vyko naujų „Lyderių mokyklos“ narių krikštynos!

2013 - 2014 m.m mokinių budėjimo suvestinė.

Informacija būsimųjų pirmokų tėveliams 

   Balandžio 29 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje svečiavosi populiarus Lietuvos vaikų rašytojas Vytautas Račickas.