Kalbų diena

Savaitė prieš renginį susirinkome prisiminti savaitės Vokietijoje įspūdžių. Prie mūsų prisijungė ne tik šios mokyklos mokiniai, bet ir gimnazistai, buvę aštuntokai.

Prisiminę patirtus nuotykius, susiskirstėme į dienas, kas apie kurią kalbės. Kiekvieną dieną visi tobulinome vienas kito kalbas.

Dieną prieš renginį pasidarėme generalinę repeticiją, kurioje viskas vyko nuo A iki Ž. Parepetavę ėjome namo ruoštis renginiui.

Sekančią dieną vedėme 3 netradicines pamokas vaikams.

Renginys įvyko gerai, manau, perteikėme vaikams savo įspūdžius bei paskatinome mokytis kalbų, nes jos padės ateityje.

Organizatoriai

Daugiau nuotraukų...

Rugsėjo  12 dieną, penktadienį vyko naujų „Lyderių mokyklos“ narių krikštynos!

2013 - 2014 m.m mokinių budėjimo suvestinė.

Informacija būsimųjų pirmokų tėveliams

Balandžio 29 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje svečiavosi populiarus Lietuvos vaikų rašytojas Vytautas Račickas.

Akmenės rajono anglų kalbos metodinio būrelio užsiėmimas: „Mokytojas – mokytojui“.