Gyvename permainingais ir neabejotinai į istoriją įeisiančiais laikais… Būna dienų, kada naujienos seka viena kitą, painioja, verčia laukti, likti nuolankiais..

Anot E. E. Kamingso (E. E. Cummings)  „Vėjas nupūtė lietų, dangų ir lapus nuo medžių, bet medžiai vis dar stovi“… Likime ir mes tokie tvirti, nepalaužiami aplinkybių, nenualinti kasdienybės :). Tikėkime, kad visi nauji vėjai atneš optimizmo, energijos, naujų idėjų, šypsenų.. Išlėkdami lai pasiima visas mūsų bėdas ir nuogąstavimus, tegul išblaško lyg spalvotus muilo burbulus…

„Saulėtekio“ progimnazijos mokytojai savo profesinės šventės  popietę  praleido kvapnioje edukacijoje su natūralios kosmetikos gamintoja Kristina Šilinskienė. Išklausyta puiki paskaita apie kvapų ir spalvų įtaką žmogui, muilo gaminimo tradicijas ir būdus. Vadovaujami ir konsultuojami profesionalės  gamino muilą, žavėjosi atspalviais, raštais ir bendruomeniškumu.